Спецпроєкти

Новий фільм жахів від Netflix змушує глядачів блювати і почуватися хворими


Пам’ятаєте ці всі переліки фільмів, через які люди втратили свідомість/проблювалися/покінчили з собою? Так от, до цього списку додалася ще одна картина – фільм жахів “The Perfection” від Netflix, що вийшов 24 травня цього року.

Фільм розповідає про віолончелістку Шарлотту (Еллісон Вільямс), яка відправляється у Шанхай, щоби взяти участь в музичному конкурсі. Дорогою вона зустрічається зі своїм вчителем Антоном (Стівен Уеббер) та талановитою юною музиканткою Ліззі (Логан Браунінг). Дорогою Ліззі почувається все гірше: кричить, що вмирає, під її шкірою повзають слимаки, і вона блює комахами. Далі спойлерити не будемо, так що дивіться самі (або не треба). Якщо сумніваєтеся, то почніть з трейлера.

Деякі глядачі не були готові до такого розвитку подій. У Твіттері вони розповідали, що їх нудило під час перегляду, і вони почувалися хворими. «У мeне почалася мігрень після перегляду фільму “The Perfection” нa Netflix. Mені хочеться блювати», — нaпиcaв користувач Нур Фаріша.

Слова Лінзі Сауруса: «Просто дивився “The Perfection” на Netflix и почувався хворим майже весь час».

Kathy_Dominguez зазначила, щоб від сцени блювання в автобусі її нудить.

Незважаючи на купу подібних відгуків, любителі кіно продовжуть знайомитися з фільмом. Можливо, хочуть отримати гострі враження (або перевірити себе на міцність заодно).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь