Спецпроєкти

У ЦУМ пройде фотовиставка Milk Talks #силамам


18 травня у ЦУМ на 5-му поверсі відкривається фотовиставка від соцпроекту Milk Talks #силамам. Проект спрямований на підтримку та організацію збору коштів для онкохворих дітей.

Щодня в Україні про страшний діагноз своєї дитини дізнаються три мами. До такого удару ніхто не буває готовим, всі мріють бачити дочок та синочків здоровими. Саме тому родинам, у яких сталося горе, необхідна підтримка і допомога. Цим і займається проект Milk Talks #силамам разом з Благодійним фондом “Таблеточки”.

На фотовиставці можна буде побачити портрети 52 мам. Для проекту позували Джамала, Катерина Молчанова, Зоя Литвин, Світлана Бевза, Марія Дідковська, Катя Сільченко, Олександра Олійник, Валерія Бородіна та інші. На відкритті ви зможете сфотографуватися самі чи з близькими – фотографи-портретисти Дмитро Гончаров та Олена Гроза зроблять для вас пам’ятні світлини. Найменші гості теж не сумуватимуть – за активності для дітей відповідає URBAN KIDS.

Крім відкриття виставки, небайдужі зможуть відвідати Благодійний Public Talk (ЦУМ, 7-й поверх, Loft-простір). Спікерами стануть відомі мами – Маша Тимошенко, Ліна Христофорова, Олена Борисова, Аліса Купер, Слава Зоря, Євгенія Джигомон, а модератором панельної дискусії буде Поліна Неня.

Усі гроші, зібрані в рамках соціального проекту, перерахують до БФ “Таблеточки”. Фонд захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей. За 8 років існування було зібрано понад 176 мільйонів гривень для 3500 дітей.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь