Спецпроєкти

Директор з дизайну Jaguar став володарем престижної нагороди

Директор із дизайну Jaguar Ян Каллум отримав звання “Командор ордену Британської Імперії”. Нагороду йому вручили за видатні заслуги у автомобільній індустрії. Нагадаємо, Ян працює над дизайном автівок протягом чотирьох десятиліть.

Ось що про нагороду каже сам Каллум:

Для мене це велика честь - отримати звання "Командор ордену Британської Імперії" з нагоди офіційного дня народження королеви. Я присвятив все своє життя дизайну автомобілів, і мені дуже пощастило, що впродовж своєї кар’єри я займався тим, що люблю, і працював із надзвичайно талановитими людьми. Своїм найбільшим досягненням я вважаю трансформацію дизайну Jaguar, яку ми здійснили за останні 20 років. А також розробку дизайну першого повністю електричного кросовера Jaguar I-PACE, який отримав три нагороди у рамках премії «Автомобіль 2019 року». Я вдячний своїй команді, оскільки те визнання, яке я отримав, є результатом нашої спільної роботи.

Ян приєднався до Jaguar ще у 1999 році. До цього він працював над розробкою дизайну Escort RS Cosworth і Ghia Via Concept у Ford Design Studios. Пізніше – став провідним дизайнером TWR Design, де відповідав за Aston Martin DB7, Vanquish та DB9

У 2005 році Каллум отримав звання “Королівський дизайнер” від Британської королівської спільноти мистецтв (RSA), а у 2014 році став власником Медалі Мінерви – найвищої відзнаки від Спільноти професійних дизайнерів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь