Спецпроєкти

Адміністрація кінотеатру “Київ” повідомила про його силове захоплення


Адміністрація кінотеатру розповіла про спробу захопити будівлю невідомими особами. Коментар дала менеджер із дистрибуції Довженко-Центру Альона Пензій.

За її словами, вона побачила людей у камуфляжному одягу, які відмовилися назватися.

“В адміністрації сказали, що ці люди намагались зайти у будівлю, виламували двері”, – додала Пензій.

Замдиректора кінотеатру Ірина Шинкаренко розповіла про те, що представники муніципальної варти забарикадувалися у приміщенні  та не пропускають нікого на вищі поверхи. За її словами, у деяких кабінетах та у бухгалтерії зламали замки.

У КМДА повідомили, що силового захоплення немає, а у будівлі проходить інвентаризація “з метою уникнення незаконних знищень чи пошкоджень майна територіальної громади міста Києва».

Представники КМДА:

Протягом квітня-травня 2019 року колишній орендодавець ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» незаконно чинив перешкоди у доступі до приміщення комунального майна будівлі кінотеатру «Київ» комісії у складі працівників КП «Київкінофільм» і Департаменту комунальної власності Києва задля обстеження.

Нагадаємо, що на початку цього року термін оренди кінотеатру поточними орендаторами добіг кінця, і був оголошений конкурс на пошук нових. 15 квітня конкурс завершився, і переможцем визнаний “Сінема-центр”.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь