Спецпроєкти

Порушення етичності: чи варто тримати тварин у школі

Традиція тримати невеликих тварин у класах  – далеко не нова. Але благодійні організації звертають увагу на те, що утримання хом’яків, морських свинок або черепах у школі не є етичним. Хоч  завдяки спостеріганню за тваринами діти пізнають живу природу, самі тварини при цьому страждають.

Справа у тому, що за братами нашими меншими у школах не завжди вміють (і не завжди хочуть) відповідно і відповідально доглядати. Представники організації PETA (яка виступає за етичне ставлення до тварин) стверджують, що класні кімнати можуть бути шумним та лякаючим місцем для тварин. Іноді їх забувають погодувати, прибрати клітки або навіть залишають у школі на канікули.

“Є вчителі, що тримають тварин у класі з добрих намірів. Але класна кімната не є підходящим домом для тварини, і педагоги мають на це зважати”, – каже Еліза Аллен, голова благодійної організації.

Вона додає, що “у мишей та хом’яків інші цикли сну та бадьорості, і діти тривожать тварин, які мирно сплять”.

Представники RSPCA  зазначають: вони не рекомендують тримати тварин та доглядати за ними в освітніх закладах. В організації вважають, що є інші, більш етичні способи познайомити дітей з живою природою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь