Спецпроєкти

“Демони всередині чекали, коли я дам слабину”: короткометражка “Причина” про боротьбу із собою і найважливішу перемогу

Ілля Яременко – звичайний юнак зі світлою усмішкою, який через два дні святкуватиме свій 22-й день народження. А ще Ілля – майстер спорту України і бронзовий призер Літніх Паралімпійських ігор 2016 року у класі S12 (спортсмени із порушенням зору). Він багато років готувався до участі у Параолімпіаді, але про те, що все ж потрапив до складу команди, дізнався лише за кілька тижнів до від’їзду. Розповідаючи в інтерв’ю про свою нагороду, хлопець зізнається, що цінує її вище, ніж золоту.

Спортсмен розказує, що у дитинстві неймовірно боявся води, навіть звичайна ванна його жахала. Проте страх юнак переборов – завдяки тренуванням, підтримці близьких і, у першу чергу, власній завзятості.

Ілля став героєм короткометражного фільму “Причина” (The Reason). У трихвилинній стрічці – про те, що змусило хлопця рухатися далі, що дає сили продовжувати, навіть коли здається, що сенсу у цьому немає. А також – про страхи (серед яких і страх води), нав’язливі думки, внутрішніх демонів і боротьбу із ними. Хлопець просто і щиро розповідає про те, чим хотів би поділитися з іншими, і сподівається – його історія може допомогти тим, хто відчував щось подібне.

Режисер картини Антон Штука:

Короткометражка була презентована на кінофестивалі KISFF у рамках конкурсу “Виклик”. У категорію увійшли й історії інших людей: про те, з чого складається їхнє життя, про проблеми, що близькі кожному з нас, про великі втрати і великі перемоги – в першу чергу, над самим собою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь