Спецпроєкти

Чому ти ніколи не розбагатієш: 8 причин


Навіть люди, які постійно ведуть розмови про духовне і, нібито, зневажають матеріально, не відмовилися б від раптової надбавки до зарплати. Не маємо сумнівів, що ти теж грошики любиш, проте чомусь досі не став/ла багатим/ою. Розказуємо, чому у тебе немає мільйону (і, скоріш за все, не буде).

У тебе низька зарплатня. І ти якось не поспішаєш поговорити із керівництвом про підвищення чи пошукати кращу роботу.

Ти любиш приємні дрібниці. У поєднанні із попереднім пунктом призводить до катастрофи. Три чашки кави, вечеря у кафе, обов’язково у кіно на якусь прем’єру, пиво щовечора, набір отих класних (і непотрібних) свічок – а потім ти вже пишеш друзям “кинь на карту пару сотень, плз, із зарплати поверну”.

Ти ніколи не пробував/ла відкладати гроші. Або спроби були безрезультатними. Немає звички – немає заощаджень.

Тобі сумно відмовляти собі у чомусь. Навіть, якщо лишилося кілька нещасних сотень на тиждень, ти спускаєш їх за вечір, бо дуже хотілося того сиру з пліснявою і органічних оливок.

У тебе ніколи не було великих грошей. Тож є вірогідність, що раптово успадковані від троюродного дідуся мільйони, замість примноження статків, ти бездумно спустиш. А дарма.

У тебе купа боргів. Навіть, якщо зарплату підвищать, тобі доведеться роздати її у перший же день друзям, у яких раніше просив/ла до тієї самої зарплатні.

Ти витрачаєш усі гроші на когось. Подарунки коханій людині – це прекрасно. Але, якщо весь бюджет йде на них, а ти потім цілий місяць сидиш на гречці та макаронах, – передивляйся витрати.

Ти звик/ла відкладати, а не заробляти. Заощаджувати – корисна звичка. Проте краще знайти роботу з гідною зарплатнею і дозволяти собі хоча б маленькі радощі, ніж економити на всьому, щоби раз на рік на пару днів поїхати до Одеси.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь
Рекомендоване