Спецпроєкти

Atlas Weekend 2019 у цифрах


З 9 по 14 липня на території ВДНГ відбувався вже щорічний фестиваль Atlas Weekend.

Які рекорди він побив, скільки годин тривав, що було нового, порівняно з минулими роками, та скільки людей зібралося послухати улюблених музикантів? Редакція bit.ua разом із партнером заходу Bacardi відправились на фестиваль, щоб подивитися, як пройшов Atlas Weekend 2019.

Атлас у цифрах

159 810 людей відвідало «нульовий день»  фестивалю (перший день, коли вхід був безкоштовний). Минулого року було 154 тисячі, а у 2017 – 110 тисяч.

538 378 осіб усього відвідало фестиваль за 6 днів. Кожного року ця цифра збільшується, адже минулого року було 527 870, у 2017-ому – 315 тисяч, а у 2016-му – всього 142 тисячі.  Якщо б всі відвідувачі фестивалю стали жителями одного міста, то цей населений пункт за чисельністю потрапив би до десятки найбільших в Україні. Для порівняння, це населення двох Житомирів, трьох Краматорськів чи п’яти Євпаторій. Або сума всього населення Рівного, Дрогобича та Умані.

На території фестивалю було встановлено 8 основних сцен загальною площею 1200 кв.м.

01/5

3000 освітлювальних пристроїв та LED-екрани загальною площею більш як 1400 кв.м.  Така кількість освітлення дозволяє побачити предмет із супутника Міжнародної Космічної станції. А якщо ви захочете покрити всі екрани фестивалю сірниковими коробками, то вам знадобиться 746 666 штук.

97476 –  кількість публікацій в Instagram за хештегом #atlasweekend, на цю хвилину. Після минулого «атласу» їх було 82 931, а у 2017-ому – 59 473 пости. Окремо за хештегом #atlasweekend2019: 9160 публікацій. У кожного з нас стрічки у соціальних мережах були забиті новинами про Atlas Weekend. Хтось обговорював виступи виконавців, хтось писав критичні замітки, інші просто заздрили тим, хто пішов на фестиваль.

Артисти

На фестивалі виступили 250+ артистів із 20 країн. 30 артистів вперше виступали в Україні. Хедлайнерами фесту стали The Chainsmokers, Black Eyed Peas, Сплин, Liam Gallagher і A$AP Ferg, замість свого побратиму-бандита A$AP Rocky, якого затримали шведські правоохоронці. А у «нульовий» безкоштовний день справжній фурор викликала улюблена поколіннями українців Софія Михайлівна Ротару. Людей було більше, ніж на будь-якому хедлайнерові в інші дні. Вважаємо, що причиною стала саме любов українців до легендарної співачки, а не безкоштовний вхід.

У перервах між виступами артистів ми із редакцією тусувалися на денс-барах Bacardi. Там була своя паті-атмосфера, адже настрій створювали діджеї над баром. Під сети таких дискожокеїв, як Женя Сугак, Lemo Joe, Boiev, Miura ми чекали на виступи артистів, попиваючи коктейлі. У нашої головної редакторки Лізи фаворитом був коктейль на основі нового рому Bacardi Spiced, а автор цих рядків залишався вірним класиці і пив джин із тоніком.

На 7 локаціях Bacardi було випито 230 000 коктейлів. Але не знаємо, чи цього достатньо, щоб відновити свої сили. Адже, за нашими підрахунками, щоб відтанцювати на всіх діджей сетах на денс-барах Bacardi, одній людині треба було здійснити, як мінімум, 57 тисяч рухів! Чудова фестивальна аеробіка.

01/6

Atlas Weekend 2020

Так чи інакше, пропустити захід в інформаційному полі було неможливо. У Google-пошуку кількість результатів за запитом “Atlas Weekend 2019” склала приблизно 118 000 000.

Чекаємо новин від організаторів фестивалю наступного року. Також нагадуємо, що вже відкрито продаж квитків на Atlas Weekend 2020, який пройде з 7-го по 12-е липня. Абонементи можна знайти за посиланням. Наразі ціна за квиток на всі дні складає 1800 грн, але підніметься вже першого серпня. Тож поспішайте, адже ви все одно підете на нього наступного року, тому навіщо чекати на подорожчання?

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь