Спецпроєкти

Нова Пошта запустила авіадоставку між містами України


«Нова Пошта» в тестовому режимі розпочала доставляти посилки між Києвом і Львовом авіатранспортом. У компанії зазначили, що таким чином прагнуть забезпечити клієнтам швидку та якісну доставку їх посилок, тому шукають для цього нові способи та інструменти.

«Я жадав цього багато років і нарешті одна з моїх давніх мрій здійснилася! Сьогодні ми відправили перший тестовий авіарейс Київ-Львів-Київ! Це означає, що незабаром запропонуємо клієнтам доставку протягом одного дня (same day) з Києва до Львова, а згодом і до Харкова, Дніпра та Одеси. А також з’єднаємо міста Західної, Східноі та Південної України гарантованою доставкою на наступний день (next day). Переконаний, що завдяки Новій Пошті українці будуть ближче один до одного, принаймі через швидке пересилання посилок!» – написав на своїй сторінці в Facebook один із засновників компанії Володимир Поперешнюк.

Компанія розмістила фотографію літака, який перевозить посилки. Це вантажний Ан-26 з бортовим номером UR-CSK, який згідно з реєстром цивільних повітряних суден України експлуатується авіакомпанією «Елерон». У флоті авіаперевозчика є ще два Ан-26.

Особливістю борту UR-CSK є спеціальна ліврея із зображенням щелепи акули в носовій частині і черепа з вороном на хвості. Вона була створена для зйомок повітряного судна в бойовику «Нестримні-3», в якому головні ролі зіграли Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стейтем та Антоніо Бандерас.

Вартість послуги авіадоставки буде встановлена пізніше, коли завершиться тестовий період і компанія остаточно визначиться з напрямками.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь