Спецпроєкти

Як пройшла вечірка Bacardi Dancefloor із техно-зіркою Paul Kalkbrenner і чому ми досі не можемо її забути


2 серпня за допомогою проекту Bacardi DanceFloor українська культурна сцена піднялась ще на один щабель. Адже на вертолітному майданчику над КВЦ «Парковий» зіграв свій лайв один з головних техно-продюсерів світу Пауль Калкбреннер. Редакція bit.ua не могла залишити поза увагою такий епохальний «привоз» та відправилась перевірити, як київська публіка зустрічала техно-гуру.

Bacardi DanceFloor – це серія вечірок, метою яких є об’єднання музики та однодумців на концертах знакових, давно очікуваних артистів світового рівня. Організаторам нарешті довелось довезти до Києва одного з найкрутіших лайв-артистів електронної сцени. 

Меседж кампанії #живияктанцюєш апелює до спогадів про перенасичення адреналіном і дофаміном після танців. Той випадок,  коли ти не можеш йти, танцюєш, неначе ніхто не бачить, коли ти всього себе віддав танцполу, а від твоєї енергії можна забезпечити світлом український обласний центр.

Погодьтесь, це зовсім не те, що можна побачити на рядових вечірках, де натовп ритмічно хитає головою. Хтось ще може стукає ногою у ритм, левова частка гостей скролить стрічку соцмереж, а інша – на барі чи поруч із танцполом щось обговорюють. Коли ви в останній раз танцювали так, щоб пульс піднявся до 140-150 ударів на хвилину?

Танцювальні вечірки вже не такі танцювальні, як раніше. Але так було до цього промо-ролику. Бренд Bacardi представив свій маніфест в рамках кампанії #живияктанцюєш, в якому закликав усіх забути про оточення і просто танцювати. Кампанія нагадує, що раніше ми танцювали так, неначе ніхто не бачить. Нагадує, що танці — це свобода, щирість та невимушеність. Ми не думали про те, що скажуть інші, а просто насолоджувались, танцювали так, що кров пульсувала у скронях.

По закінченню відео викрики натовпу розрізали повітря над Києвом, адже за пультом з’явився герой цього вечору, легенда світової техно-сцени Пауль Калкбреннер. Під сценою вже було не проштовхнутися, натовп зачекався гуру електронної музики і всі погляди були прикуті до діджейського пульту.

Я встиг замовити свій Bacardi Spiced і помчав до інших на танцпол, оскільки слова з промо-ролику спонукали мене нагадати самому собі, як я чудово танцюю. Коли почалась музика – мурахи почали бігати тілом настільки інтенсивно, що жодної секунди не можна було встояти нерухомо.

Я крутився на місці, малював кульбіти руками та звивався, неначе лев на сонці. І знаєте, у цей момент дійсно кайфонув від музики так, як давно цього не робив. Я відчував кожен звук, віддавався музиці, і вона не давала мені ні секунди постояти на місці.

На мить я зупинявся, щоб перевірити чи Пауль на місці, очманіло споглядав кількість регуляторів на його пульті, і, з усвідомленням під якого крутого лайв-артиста я сьогодні танцюю, повертався у свій денс-транс. Я танцював і танцював, вперше за довгий час забувши про соцмережі, і час загалом.

Лише по закінченню феєричного сету зрозумів, що творці кампанії #живияктанцюєш і Bacardi DanceFloor знайшли слова, що змусили мене сьогодні несамовито відірватись. І тепер я буду чекати другої вечірки Bacardi DanceFloor і згадувати все нові рухи, щоб знову просто танцювати, як робив це раніше. Як я міг забутися, що у мене це виходило неймовірно?

Аа, і ледь не забув: Калкбреннер – це тисяча сердечок ♥

 

.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь