Спецпроєкти

Замість букету на 1 вересня – допоможи онкохворим дітям: фонд «Таблеточки» запрошують долучитися до акції «Благодійність замість квітів»


Фонд «Таблеточки» разом з проектами «Освіта.ua» та «Розвиток дитини» організовує щорічну благодійну акцію до Дня Знань «Благодійність замість квітів» та запрошує дітей, батьків, вчителів та вихователів шкіл та дитсадків України приєднатися до акції.

«В рамках проведення акції ми пропонуємо батькам школярів та дошкільників замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу» – зазначають організатори акції. Сертифікат надається усім учасникам акції.

Вчителям шкіл та вихователям дитячих садків організатори пропонують відмовитись від квіткових подарунків на День Знань, та повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на своїй сторінці у соціальній мережі, на шкільному стенді або на сайті школи. Натомість, вихователі та вчителі можуть запропонувати батькам учнів передати кошти дітям, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю «Сертифікат про благодійну допомогу». Для вчителів на сайті доступні спеціально підготовлені матеріали про акцію для поширення дітям та їхнім батькам.

Фонд пропонує подарувати вчителям та вихователям один букет від класу або групи,  a решту коштів передати на адресну допомогу онкохворим дітям.

Мета цьогорічної акції «Благодійність замість квітів» — збір 200 тис. грн для допомоги онкохворим дітям. До того ж, це чудовий привід навчити дітей бути чуйними.

Зробити благодійний внесок для допомоги онкохворим дітям можна на сайті благодійної кампанії: bit.ly/2NoMCpJ

Пам’ятайте, що квіти мають здатність швидко в’янути, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім’ї на краще.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь