Спецпроєкти

Всі. Свої наповнили вітрини сміттям: магазин запускає акцію #добісапакет


До біса пакет!  – так називається кампанія, яку розпочали «Всі. Свої»  проти використання поліетиленових пакетів, які, за численними дослідженнями, завдають серйозної шкоди довкіллю та руйнують екологію планети. Поліетиленові пакети уже були знайдені навіть на дні глибокого океану, від них страждають та помирають птахи, риби та морські ссавці. Поліетиленові пакети можуть розкладатися від 100 до 500 років. Українець щорічно використовує 500 пластикових пакетів, тому «пакет з пакетами — це не просто мем, це наша реальність».

«Для цієї кампанії ми вперше наповнили вітрини магазину на Хрещатику 27 використаними пакетами. Ми це зробили, щоб продемонструвати: сміття скрізь, і ми самі його поширюємо. Купуючи одяг та продукти, люди беруть безліч пакетів, які їм не потрібні: донісши покупку додому, поліетилен викидають. А він потім розкладається не одну сотню років. Ми хочемо змінити культуру споживання та шопінгу, зробити її відповідальнішою. Тому відмовляємося від поліетилену, шлемо пакети до біса. І ви можете зробити те саме»,— розповідає засновниця проекту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

Замість поліетиленових пакетів Всі. Свої пропонують придбати у магазині паперовий пакет або еко-торбу з креативним принтом, або ж прийти зі своєю торбинкою для шопінгу чи рюкзаком. Такою ініціативою магазин прагне звернути уваги на проблему використання пакетів та закликати свідомо ставитися до навколишнього середовища.

«Кожен, хто бажає попрощатися з поліетиленом, приносьте свої пакети в магазин Всі. Свої на Хрещатику, 27. Ми покладемо ваші пакети у вітрини, а потім передамо нашим партнерам ГО «Україна без сміття» для подальшої переробки. Умова – пакети мають бути чистими».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь