Спецпроєкти

Google створив шрифт, який дозволить швидше читати і краще засвоювати інформацію. Як його налаштувати?


Розробники Google об’єдналися із дизайнером шрифтів Томасом Джокіном, щоб створити серію шрифту, які сприяли б покращенню техніки читання. Чому вони взялися за розробку нового дизайну? Це рішення було прийнято на основі досліджень педагога-терапевта Бонні Шейвер-Труп, яка припустила, що інтервали між буквами та словами можуть впливати на швидкість читання та сприйняття інформації. Раніше, Департамент освіти США виявив, що тільки 36% студентів не мають труднощів з читанням.

Які параметри відрізняють їх від інших шрифтів?

Так, при розробці бралися до уваги такі типографічні властивості як розмір та інтервал шрифту, за допомогою яких розробники надіялись полугшити процес сприйняття тексту та покращити навички читання. Це було б корисно для тих, хто навчається та постійно працює з текстом.  Як виявило дослідження, не буває єдиного шрифту, який би підійшов кожному. Як для кожного потрібна різна оптична сила лінз в окулярах, так і різна ширина та інтервал шрифту.

Отож, Lexend  – це змінний, варіаційний шрифт, який має вісім різновидів, що відрізняються один від одного шириною та інтервалом. Тоді користувачі можуть обрати шрифт найбільш зручний саме для них, і який би сприяв швидкості читання.

 

Як налаштувати?

Щоб налаштувати та обрати зручний для себе шрифт Lexend у Google Docs, таблицях і презентаціях, необхідно зайти у вкладку «Шрифти» на панелі інструментів, вибрати опцію «інші шрифти», знайти там Lexend і додати до збережених.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь