Спецпроєкти

Британський бренд окулярів Cubbits випустив колекцію оправ із перероблених відходів


Британський бренд окулярів Cubbits випустив експериментальну лінійку оправ, які повністю виконані із перероблених відходів. Колекція з 10 одноразових моделей отримала назву Redux («Відновлення»). Для кожної моделі використовували окремий вид вторинної сировини. Бренд таким чином намагається зробити свою діяльність більш екологічною.

Асортимент включає у себе вторинну пластмасу та біопластик з конструкціями, виготовленими з людського волосся, картоплі, грибів, старих компакт-дисків тощо. Як розповідали засновники бренду виданню Deezen, вони завжди намагалися переконати покупців, що зламану річ ще можна полагодити, не обов’язково її позбуватися, і дати ще одне життя. Так творці оправ і зробили, коли створили окуляри, у буквальному сенсі, із вмісту сміттєвої урни.

Різнокольоровий дизайн цього екземпляру виготовлений із перероблених упаковок з-під їжі.

Одна з оправ виготовлена з перероблених стаканчиків з-під йогурту. Як і інші екземпляри, вона не тільки стильна, але й зручна: не тисне та дуже легка.На створення цієї оправи працівники компанії пожертвували своє волосся.Інша оправа має рамки, виготовлені з кукурудзяного крохмалю та лушпиння.Оправа, виготовлена з кукурудзяного крохмалю та лушпинняТака модель– один з найбільш незвичайних дизайнів, зроблений з старих компакт-дисків.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь