Спецпроєкти

У Києві відкриють ресторан Big Hug, де будуть працювати люди із синдромом Дауна


Під керівництвом Іди Антонян, психіатра, психотерапевта, засновниці благодійного фонду психологічної допомоги «Анкора»,  запускається соціально-підприємницький проект для особливих людей – будівництво ресторану Big Hug. Подорожуючи, Іда Антонян часто спостерігала успішний досвід працевлаштування людей з інвалідністю чи розумовими порушеннями розвитку. Так і виникла ідея створити найдобріший ресторан, головною ціллю якого буде – надати частину робочих місць людям із синдромом Дауна для інтеграції їх у соціум, й окрім того, популяризувати суспільні цінності – толерантність та взаємопідтримку. Будівництво ресторану розпочнеться восень цього року, і буде розташуватись на бульварі Лесі Українки, 26.

Прибуток від ресторану буде йти на розвиток соціальних проектів для людей із синдромом Дауна. Талісманом проекту стало наймиліше створіння – панда Big Hug, яка асоціюється виключно з радістю, добротою, та позитивними емоціями. Панди будуть також прикрашати стіни ресторану.

До проекту приєдналася компанія з виробництва м’яких іграшок «Фантастик Груп» і запропонувала створити плюшеву панду Big Hug, які стали основним інструментом збору коштів на будівництво. Будь-хто може купити ведмедика за 300 гривень для себе або вихованця дитячого будинку, виручені кошти від продажу яких підуть на будівництво закладу. Дізнатись додаткову інформацію можна тут.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь