Спецпроєкти

Якому джерелу новин найбільше довіряють підлітки? Результати опитування


Згідно з новим опитуванням Common Sense та SurveyMonkey, підлітки зараз дізнаються більшість новин на платформах соціальних медіа та YouTube, або ж від інфлюенсерів та знаменитостей, сторонячись традиційних медіа-компаній.

Більше того, вони настільки довіряють блогерам та знаменитостям як і своїм друзям чи родичам. Новинні звички підлітків відображають різноманітність сучасного медіа-ландшафту. Опитування показало, що більше половини підлітків (54%) отримують новини принаймні кілька разів на тиждень з платформ соціальних медіа, таких як Instagram, Facebook та Twitter, а 50% отримують новини від YouTube.

І хоча більшість новинних організацій ведуть сторінки у соціальних мережах та інших платформах, вони конкурують за увагу з корпоративними брендами, знаменитостями, впливовими особами та особистими зв’язками. Наприклад, з тих підлітків, які отримують свої новини з YouTube, наприклад, шість із 10 говорять, що вони швидше отримують новину від знаменитостей та блогерів, а не від новинних організацій, що використовують соціальні мережі.

Лише 41% респондентів читають новини в онлайн чи друкованих медіа, а 37% дивляться новини на телебаченні. 60%  зазначили, що отримують новини в YouTube від інфлюенсерів, а 39% — від ЗМІ.

50% підлітків, що дізнаються новини на YouTube, відповіли, що найчастіше переглядають ті новини, які рекомендує платформа.

Очевидно, що підлітки віддають перевагу візуальним платформам для ознайомлення з новинами. Більшість (64%) кажуть, що перегляд зображень та відео дає їм більш краще розуміння основних новинних подій, тоді як лише 36% вважають, що краще читати чи чути про те, що відбувається.

Опитування проводили 14-25 червня 2019 року, у ньому взяли участь 1005 підлітків із США віком від 13 до 17 років.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь