Спецпроєкти

У продажу з’явився кишеньковий голосовий перекладач, який знає 75 мов. Де придбати?


Langogo – це зручний кишеньковий перекладач, оснащений штучним інтелектом, який перекладає з 75 мов, у тому числі, і діалекти.

Як працює?

Потрібно просто піднести пристрій до людини, яка розмовляє. Після того, як пристрій сприйме інформацію, він видає переклад, приблизно, за одну секунду. Таким чином, це допоможе скоротити кількість часу, витраченого, наприклад, на касі, намагаючись пояснити касирові, що вам потрібний не поліетиленовий пакет, а решта. Langogo працює у більш ніж 72 країнах без SIM-картки, завдяки технології eSIM, яка не потребує фізичної картки. Ви можете просто увімкнути його, і він автоматично підключить вас до локальної мережі. А ви зможете без проблем запитати дорогу до веганського кафе чи розклад транспорту.

До того ж, Langogo підключений до найбільшої мовної бази даних, використовуючи одночасно 24 системи перекладу, щоб переклад звучав якнайточніше та природньо.

У пристрої також встановлений голосовий помічник Еурі, до якого ви можете звернутися за туристичними лайфхаками, рекомендаціями щодо вибору ресторану, або підключень до Wi-Fi під час дороги.

На даний момент,angogo доступний в Amazon за $ 299. Тепер можна не страждати, намагаючись зрозуміти формулювання Google Translate.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь