Спецпроєкти

Pornhub рятує світ? Pornhub зняв «найбрудніше» порновідео на пляжі , щоб привернути увагу до проблем екології


Сайт Pornhub зняв «найбрудніше» порновідео на одному з найбрудніших пляжів планети, щоб привернути увагу до забруднення пластиком океанів та пляжних територій. Відеоролик назвали “The Dirtiest Porn Ever” (“Найбрудніше порно в історії”). Цією кампанією Pornhub прагне очистити океан від сміття та пластику.

У відео акторка Leolulu та її партнер займаються сексом на пляжі серед сміття, де спершу інтимні частини їх тіл покриті пластиковими відходами, потім їх прибирають.

З кожного перегляду Pornhub робитиме відрахування до організації Ocean Polymers, яка займається збором і переробкою сміття в океані. Віце-президент сайту Корі Прайс відзначив, що до цієї ініціативи їх спонукали дані,  згідно з якими на сьогодні океан засмічено понад 12 мільйонами тонн пластику.

«Ми всі є частиною проблеми, і повинні спільно шукати рішення. Це компанія зі значним глобальним охопленням, тому це дуже ефективна платформа для підвищення обізнаності та підтримки кризи, з якою ми стикаємося сьогодні. Було б чудово бачити, щоб більше компаній такого розміру та зросту брали однакову відповідальність з аудиторією, яку вони охоплюють» – зазначила Хезер Вігглсворт, виконавчий директор і менеджер з проектів компанії Ocean Polymers.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐