Спецпроєкти

Про найбільш відомий в світі український гурт «ДахаБраха» знімають фільм


З нагоди 15 річчя гурту ДахаБраха український продакшн Skydivefilm Production знімає документальний фільм про музичний світ гурту. Фільм називатиметься «ДахаБраха.Шлях». Протягом двох років знімальна група проїде світовий тур разом із учасниками гурту Марком Галаневичем, Іриною Коваленко, Оленою Цибульською, Ніною Гарецькою, та розкриє феномен найвідомішого українського гурту закордоном, справжнього «амбасадора» української культури у світі. Гурт стрімко набирає популярність та завойовує серця шанувальників по світу – щороку їхня географія збільшується, десятки країн, сотні солд-аутів на всіх континентах.
«Часто гурт виступає в країнах, де люди вперше бачать і чують щось про Україну. Тому найважливіша місія «ДахиБрахи» – за допомогою музики показувати якою ж насправді є наша країна. Разом з гуртом ми поринемо в мандри магічного створення музики, анімованих спогадів дитинства героїв, але найцікавіше – зазирнемо за куліси яскравих, але водночас непростих буднів артистів »- розповідає режисер фільму Анна Корж.

Продюсером стрічки стала Оксана Капінос. Зйомки фільму розпочались у листопаді 2018 під час всеукраїнського туру гурту.  Зараз творці фільму працюють на проектом в рамках програми American Film
Showсase  у Лос-Анджелесі.

У мережі уже доступний тизер фільму.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐