Спецпроєкти

Платформа “Допомога що треба” від мережі Rozetka надасть знижки благодійним фондам. Як їх отримати?

Rozetka створила платформу “Допомога що треба”, завдяки якій благодійні фонди отримують знижку на товари компанії. Платформа — це частина програмної підтримки благодійних фондів.

Засновник Rozetka Владислав Чечоткін:

Щомісяця у нас купують товари близько одного мільйона українців. Це як приватні особи, так і компанії. Серед них майже усі українські благодійні фонди. Ми хочемо допомогти їм якомога ефективніше витрачати ресурси. Тож відтепер фонди можуть замовляти на Rozetka товари за спеціальною ціною.

На платформі вже зареєструвались благодійні фонди та організації «Повернись живим», «Запорука», «Клуб Добродіїв», «Відкриті долоні», «Територія Добра», «Ти – Ангел», «СОС Дитячі містечка» Україна, HELPGROUP, «КОЛО», «Навчально-реабілітаційний центр “Джерело”».

Засновник фонду “Повернись живим” Віталій Дейнега зазначає, що завдяки платформі фонд зекономив 30 тисяч гривень за місяц. Ці гроші пішли на фінансування медичної команди швидкого реагування “Вітерець”.

Платформа доступна для користування фондам, які ведуть прозору діяльність. Долучитися до програми і пройти авторизацію можна, заповнивши анкету: https://bit.ly/2TaRwHL

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь