Спецпроєкти

Завжди молоді: в Україні вперше відбувся модний показ з моделями 50+


У такому форматі відбувся показ колекції дизайнерки Марини Рибалко у рамках Ukrainian Fashion Week за співучасті фонду Життєлюб. На показі дефілювали моделі віком від 50 років із Агентства дорослих моделей «Життєлюб», засновник якого Гарік Корогодський також брав участь у показі. Моделями були чоловіки та жінки віком від 51 до 74 років.

Показ Rybalko & Життєлюб привернув увагу до наболілого в нашому суспільстві питання ейджизму. «Тема ейджизму для мене абсолютно далека через те, що у моєму оточенні адекватні та класні люди. Ми ніколи не зважаємо на вік, тому що він не має ніякого значення. Все залежить тільки від того, професіонал ти чи ні. Це цінується і в 15, і в 60. Головне, щоб ти був профі, щоб ти був цікавим, щоб ти був крутим. У роботі з дорослими моделями я не відчувала ніякої різниці. Вони всі веселі, такі собі дівчатка і хлопчики», – ділилася дизайнерка.

Показ отримав багато захоплюючих відгуків та вражень гостей Ukrainian Fashion Week, адже це хороший приклад перемоги над стереотипами та упередженнями.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь