Спецпроєкти

Книги про Гаррі Поттера вилучили з католицької школи за порадами екзорцистів


Книги про Гаррі Поттера були вилучені з католицької школи «за порадами екзорцистів», повідомляє The Guardian. Пастор з молодшої школи Сент-Едуарда в Нешвіллі запевняє, що Дж. К. Роулінг використовує «фактичні заклинання», ризикуючи викликати злі духи.

Місцева газета штату Теннесс повідомила, що пастор з католицької школи Сент-Едуарда, який навчає дітей до 8-го класу, надіслав батькам лист електронною поштою, щоб сказати, що він контактував з кількома екзорцистами, які рекомендували вилучити серію книг Дж. К. Роулінг з бібліотеки. «Ці книги представляють магію як добру, так і злу. Це насправді розумний обман, – написав преподобний Дан Рігіл. – Прокляття та заклинання, що використовуються в книгах, – це справжні прокляття та заклинання, читаючи які, ризикуєш викликати злих духів».

Серія про Гаррі Поттера викликала недовіру в християн із 1997 року, відтоді, як була видана перша книга – «Гаррі Поттер і філософський камінь». Вона потрапила до переліку найбільш оскаржуваних книг 2000–2009 років. Противники запевняли, що ці книги «прославляли магію та окультне, заплутуючи дітей та спонукаючи їх наслідувати заклинання та прокляття, які вони читають».

Папа Бенедикт XVI називав книги про Гаррі Поттера «тонким спокушанням, що діє непомітно».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь