Спецпроєкти

Що я пропустив? Як 800 бігунів зустрічали світанок на Nike Sunrise Run (фото)


Уже кілька років поспіль Nike Run Club збирає сотні закоханих в біг, щоб спільно пробігтися ще нічним Києвом назустріч першим променям сонця. У суботу вранці, 7 вересня, відбувся черговий забіг Sunrise Run, до якого міг приєднатися кожен охочий, незалежно від рівня підготовки. У Sunrise Run від Nike Run Club взяли участь більше 800 справжніх бігунів. Зібравшись о 4:30, вони змогли насолодитися мальовничим маршрутом, дружньою атмосферою, надихаючою панорамою та незабутнім світанком.Під керівництвом досвідчених тренерів NRC учасники пробіглися центральними вулицями Києва та зустріли світанок на панорамному майданчику з видом на старовинний Поділ. На всіх учасників чекали корисні лимонади від нутриціолога Анастасії Голобородько, високопротеїнові йогурти YoPRO від компанії Danone, dj-сет від Cheros, бадьорий настрій, море позитивних емоцій і, звісно ж, безліч яскравих фотографій у перших променях сонця.
Крім того, у межах заходу Nike презентувала нову модель кросівок – Joyride. Їхня конструкція складається з тисячі кульок з кополімера пластика і гуми в підошві. Вони дозволяють піноматеріалу розтягуватися у всіх напрямках, набуваючи форми стопи та забезпечуючи поглинання ударних навантажень і легкість.

Біговий клуб Nike Run Club – це регулярні безкоштовні тренування, покликані надихати бігунів по всьому світу. Оптимальний графік, командний дух і дружня атмосфера допоможуть отримувати задоволення від занять спортом на найкращій спортивній локації в Україні – у НСК «Олімпійський». Деталі про тренування та інші активності Nike дізнавайтеся в групі Facebook: Nike + Kyiv.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь