Спецпроєкти

Інсталяція з українським медіа-арт-проектом на Burning Man увійшла до переліку найкращих за версією Dezeen


В пустелі Невади завершується 34-й Burning Man – фестиваль незалежного мистецтва та свято року. Ми вже писали про те, чим він особливий та як живеться там нашій видавчині Тані Гріньовій.

Burning Man – це в першу чергу арт-подія, на якій художники з усього світу створюють свої арт-об’єкти. Україна в цьому році представила власний медіа-арт-проект Digital Culture – відео-мапінг-перформанси, що були презентовані на фасаді 30-метрової піраміди PlayAlchemist, яку побудувала міжнародна команда фестивалю. Проект отримав десятки схвальних відгуків і вразив тисячі гостей фестивалю.

Більше того, авторитетний журнал Deezen визнав український проект Digital Culture однією з найкращих інсталяцій цьогорічного фестивалю Burning Man. Українці презентували 7 відео-мапінг-перформансів з відеолазерною 3D-проекцією на фасаді піраміди в головній тематиці фестивалю – «Метаморфози», яка має на меті відобразити «трансформуючий» досвід події, святкування змін і дослідження невизначеності. Це був шоуріл на перетині арту та сучасних технологій.

«Це унікальна можливість показати свої медіароботи найпрогресивнішій і вишуканій публіці з багатьох країн світу, публіці, яка мислить по-новому, думає по-новому і є найбільш креативним прошарком світової спільноти. Як відомо, у цьому році Burning Man зібрав понад 80 тисяч учасників – артистів різних напрямів, художників, дизайнерів, музикантів, креативних менеджерів, інженерів, архітекторів, фінансистів, топ-менеджерів, і це чудова можливість представити роботи наших медіаартистів міжнародного культурного товариства і налагодити ділові та дружні стосунки, які з часом переростуть у спільні проекти і постійну співпрацю та дадуть можливість іще ширше популяризувати наших українських медіаартистів», – зазначив в інтерв’ю Musicweek Олександр Кийченко, директор Lavina Concert.

Фестиваль Burning Man 2019 розпочався 25 серпня в пустелі Блек-Рок у штаті Невада. Захід триватиме до 2 серпня. Його проводять уже в 34-й раз. Кожного року він представляє арт-об’єкти з різних країн світу.

Українську медіапрограму підтримали Український культурний фонд, Міністерство закордонних справ України, Український інститут та Міністерство інформаційної політики.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь