Спецпроєкти

Що може зіпсувати найкращий секс? Топ-10 недоречних вчинків


Зібрали слова і дії, які зіпсують найромантичніший і найпристрасніший вечір.

Примушення. Найгірший спосіб запропонувати нову секс-практику або просто звичайний класичний секс – змусити партнера/-рку. Чи є сенс пояснювати, що це недоречно, нелюдяно та взагалі табу?

Дорікання в пасивності. Яка вірогідність, що під час сексу фраза «може, зробиш бодай щось?» стимулює партнера/-рку моментально стати активнішим/-ою? Такі запитання краще обговорювати до чи після сексу, пропонуючи, що можна спробувати та що подобається/не подобається. І в цей час також не варто дорікати – це ще нікому сексуальне життя не покращило.

Порівняння. З колишніми, з порноакторами/-ками, з розкутими друзями/подругами. Навіть порівняння в позитивному ключі на кшталт «Ти така класна і готова до експериментів, на відміну від моєї колишньої» навряд чи те, що партнер/-ка хоче почути під час/після процесу. Якщо вам подобається, можна сказати про це прямо, без жодних порівнянь. «Мені з тобою так добре» звучить значно краще, ніж поливання брудом екскоханих.

Недоречні жарти. Іронізувати над кумедними звуками під час сексу – корисний скіл. Здатність розрядити обстановку жартом – також. А от насмішки над партнером/-кою або чорнушний гумор у ліжку можуть не покращити секс, а навпаки – збити партнера/-рку з пантелику, розізлити та відбити бажання продовжувати. Якщо, звісно, ви не впевнені, що він/вона збуджується від чорних жартиків.

Раптова відмова від контрацептивів. Якщо ви не плануєте дітей, а хтось із вас взагалі панічно боїться стати мамою/татом, то чи справді відмова від бар’єрних або оральних контрацептивів – зважене рішення? Перерваний акт досі вважається одним з найненадійніших методів контрацепції, а прийом пігулок екстреної контрацепції хоч і допомагає уникнути небажаної вагітности, не найкраще впливає на організм. Та й після сексу бігти за пігулками – не найприємніше завершення вечора.

Мовчання про власні неприємні відчуття. Партнер/-ка може навіть не зрозуміти, що щось пішло не так. Якщо не хочете повторення сексу, де мали місце не найприємніші для вас практики, будь ласка, говоріть про власний біль або дискомфорт ще під час процесу. Не варто терпіти і думати, що це нормально. Здоровий статевий акт не має приносити болю жодному з його учасників.

Невдало підібрана музика. У цьому, звісно, нічого страшного немає, та певні треки можуть збити з настрою і вас, і партнера/-рку. Про це точно знають люди, які гуглили «плейліст для сексу» і натрапляли на пісні зі «Злюків-бобрів». Варіанти вдалого плейлісту можна знайти тут.

Алкоголь. Бокал вина навряд чи зіпсує вам секс. А от кілька бокалів пива та пів пляшки шампанського зверху можуть зруйнувати всі ваші пристрасні плани. Пийте відповідально (і не тільки перед сексом).

Замовчування своїх венеричних захворювань або того, що зараз вам з медичних причин не можна займатися сексом. Так, зізнатися новому/-ій партнеру/-ці в тому, що у вас є не найприємніше захворювання, важко. Приховувати та погоджуватися на секс, нехай і захищений – значно гірше.

Відволікання на телефон. Без коментарів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь