Спецпроєкти

Інтим майбутнього вже сьогодні: які смарттехнології допомагають нам у ліжку


Якби ми спробували сказати нашим бабусям і дідусям про те, що колись можна буде кохатися на відстані, – вони б покрутили конвертами з листами у нас біля скронь і насварили б за відвертість. Втім, технології сягнули такого розвитку, що наші уявлення про кохання і стосунки суттєво змінилися. Ми обираємо партнерів, свайпаючи і лайкаючи, розходимося за допомогою емодзі, перевіряємо на вірність у додатках смартфонів і відстежуємо життя тих, хто подобається, підглядаючи за ними в сторіз. Часом діджиталізація лякає, але реальний секс був, є і завжди буде. Він видозмінюється, і сучасні технології можна сприймати як помічників, а не «убивць» романтики. Разом із Durex® ми вирішили оглянути найцікавіші сексдіджитал надбання сучасности.

Секстинг як прелюдія

Для тих, хто майже не розлучається зі своїм смартфоном (а це майже кожен із нас), секстинг – чудовий варіант загравання, прелюдії і способу змінити рольову модель. Слово з’явилося від поєднання слів «секс» та «текст» і буквально означає переписки інтимного характеру. Це можуть бути текстові повідомлення, фото і навіть комбінації  емодзі з персиками і бананами. Еротичні переписки можуть посприяти розвитку стосунків, адже якщо ви боїтеся перейти «до головного» на ділі, можна поговорити про це, написати про свої бажання. Окрім того, секстинг передбачає розпал бажання, і повідомлення про те, як би вам хотілося, легко приведуть до сексу реального. До речі, згідно з дослідженням, секстинг – ознака міцних стосунків.

Робовібратори для смартсексу

Якщо залишити сором позаду, то можна побачити, наскільки вперед просунулися розробники вібраторів. «Розумні вібратори» – це прилади, які доводять до оргазму, підлаштовуючись під усі побажання власника. Вони гнуться, мають різну кількість двигунів, кожен із яких можна запрограмувати окремо, а також використовувати один прилад для обох партнерів. Це щось на кшталт смартфонів, їхня перевага в тому, що не потрібно купувати нові моделі – достатньо тільки «оновити» прошивку, і остання версія вібратора вже у вас. 

Незважаючи на те, що технології поступово захоплюють найінтимніші куточки нашого життя, реальний секс вони не знищують, лише додають перчинки. А для використання будь-яких сексгаджетів обов’язковим елементом є зволоження, тому інтимні гелі- змазки завжди в ділі! Наприклад, гель-змазка Durex® Naturals. Це 100% натуральний інтимний гель, який можна використовувати із сексіграшками і латексними виробами.

Він містить пребіотики, які сприяють здоровій мікрофлорі, має оптимальний для жіночих статевих органів рівень рН та забезпечує комфорт і приємні відчуття.

Змазка підійде тим, хто добре знається на сексі, практикує петинг і любить експериментувати. Не потрібно боятися сексуальної діджиталізації, коли її можна використовувати для ще більшого задоволення.

Сексдодатки

Сексдодатки – це така собі сучасна версія Камасутри і бюро знайомств. Вони допомагають знайти сексуального партнера, не витрачаючи час на побачення і за конкретними побажаннями: груповий секс, фетишпаті, практика стосунків одночасно з декількома партнерами (поліаморія)… Додатки можуть  перетворити і телефон на вібратор або відстежувати наше сексуальне життя, створюючи графіки сексмаратонів за останній місяць або півріччя. 

Теледільдоніка, або секс на відстані

Управління вібратором за допомогою смартфона для сексу на відстані. Можна пестити одне одного, незважаючи на тисячі кілометрів і довіряючи процес задоволення коханому або коханій. За допомогою додатка для смартфона або спеціального сенсорного пристрою можна впливати на темп, інтенсивність і тривалість вібрацій сексіграшки.

Окрім розумних вібраторів, винахідники придумали ще безліч інших приладів: подушки-романтики, що передають серцебиття або поцілунки партнера на відстані, і навіть костюми віртуальної реальности, які імітують присутність, обійми, дотики та інше. Вони мають датчики, кожен із яких можна запрограмувати і відкалібрувати індивідуально, щоб впливати на шкіру, передавати вібрацію, імпульси і навіть стимулювати м’язи та вироблення окситоцину (так званий «гормон кохання»). 

Трекер секскалорій 

Є й дуже прикладні сексгаджети і віджети. Наприклад, трекер, який визначає кількість калорій, витрачених під час сексу. Він може вносити їх у загальну кількість спалених калорій у категорії «спорт», визначати ваш ідеальний темп, тривалість акту і навіть підходящі пози. 

Сексдіджиталізація може лякати тим, що партнер стає не потрібен, але насправді – навпаки: вона не лише не псує статеве життя, а й додає вогню у стосунки. Потрібно тільки з’ясувати, що саме вам до смаку, трохи поекспериментувати і не забути про зволоження. І тоді інтимне життя стане ще цікавішим і насиченішим.

 

Durex® Naturals – це 100% натуральний інтимний гель.

Містить пребіотики для балансу мікрофлори і піхви, зволожує інтимні зони для комфортного і приємного сексу, без ароматизаторів і барвників, можна використовувати з латексними виробами і сексіграшками.

 

 

Інтимний гель-змазка Durex® Naturals. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №602-123-20-3/11742 від 20.04.2017.  Уповноважений представник: ТОВ «РЕККІТТ БЕНКІЗЕР УКРАЇНА», 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 28-А, літ.Г, оф. 80. Тел.: +380 (44) 390 50 41. У випадку виникнення небажаних реакцій або питань щодо якості, звертайтеся за телефоном: 0 800 300 338 або електронною адресою: contact_ua@rb.com. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Вартість дзвінків із мобільних телефонів визначається згідно з тарифами мобільного оператора. Перед використанням уважно ознайомтеся з інформацією на упаковці.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь