Спецпроєкти

Сімпсонівське пиво
та ель Дейнеріс:
гід кіношними напоями

Пиво, попри стереотипні уявлення, — не історія про посиденьки з горішками біля кіоска. Це напій, який цікаво дегустувати та вивчати, яким насолоджувалися українські письменники і який оспівували Бенджамін Франклін та древні єгиптяни. А ще ним культурно (!) смакують герої нашого діджитального часу — від Шерлока (якого зіграв той самий актор з прізвищем-складномовкою) до Дейнеріс Таргарієн. У проєкті за підтримки компанії Укрпиво розповідаємо, як вони це робили і чого бажають нам у Новому році!
Дейнеріс Таргарієн і її холодний ель
Стратегічна сесія щодо захоплення 7 Королівств або лакшері-івент у Королівській Гавані — нічого у «Грі престолів» не минає без лимонних пирогів, дичини та, звичайно, елю на столі! Цим низькоградусним напоєм смакують «північні лорди», підігріваючи його та міксуючи з поживними м'ясними стравами. Люблять його і мешканці теплих земель: Дейнеріс та її кріейтів банда насолоджуються прохолодним елем у пейрингу з ягідними десертами. Бо треба ж матері неопалимих діток і володарці полум'я якось охолоджуватися!


Гомер Сімпсон і його пиво з глазурованими пончиками
Гомер Сімпсон без пива — як фейсбучний пост, написаний за канонами нового правопису, без гнівних коментарів. Герой американського ситкому смакує «пінним» ритуально, щотижня, у компанії друзів, за розмовами про матч спрінгфілдської футбольної команди і вприкуску з глазурованими пончиками чи горішками з таверни Мо.
Шерлок і його низькоградусні чертоги стакану
Бути снобом і дедуктором, вигадувати каламбури на льоту та ідентифікувати вбивцю за довжиною його вій або форми мочки вуха… Усе це вдається Шерлоку тільки завдяки ясності «чертогів розуму». Тому, навіть у розпачі виголошуючи саркастичні (інакше наш герой не може) тости на парубоцькій вечірці любенького Ватсона, він піднімав келих світлого і найбільш низькоградусного пива евер.
Спок і його космічний ель
Якби Спок жив у нашому вимірі, точно був би гастроблогером зі статусом «проповідник еколайфстайлу» в шапці профілю. Бо він, як справжній вулканець, був прихильником ововегетаріанства — не вживав м'яса, тільки час від часу морепродукти. А запивав салати з космічної зелені — неспішно та роздумуючи над майбуттям — ромуланським елем. Це напій яскраво-синього кольору, що варять з вулканських зерен «кхех» і ще дрібки секретних інгредієнтів.
Білл і його лакшері-пиво
Як кажуть бізнес-коучі, свою команду треба контролювати — інакше, вибачте, жодної маржі! Певно, цим правилом керувався і тарантінівський Білл. Цей СЕО «загону гадюк», вправний фехтувальник та гроза дівчат у жовтому латексі, завжди смакував алкоголем потроху, усвідомлено та вибірково. Пиво, що подавали в придорожніх тавернах, із тарілкою соковитих реберець — не його історія. Білл смакував тільки справжнім японським пивом за двадцять доларів вприкуску з лососевими ролами!
Тор і його напої для прокрастинування
Фінальні «Месники» остаточно нас переконали: супергерої також люди. Раніше ми уявляли Тора як фітнес-фанатика, що цілими днями тренується, п'є тільки смузі, а їсть варені грудки та яйця. Виявилося, він, як і ми, може пробайдикувати ввечері з серіалами і телешоу, сирною піцою та келихом крафтового (він-бо хіпстер) пива.
Відьмак і його відновлювальний еліксир
Дисклеймер: далі можуть бути спойлери чи подразники для фанів канонічного сюжету «Відьмака»

Генрі Кавелл, він же пан Відьмак з нетфліксівського серіалу, смакує пивом, немов то відновлювальний еліксир! У свіжих епізодах Відьмак епічно розправляється з мутантами і мохнатими чудовиськами, отримуючи подряпини на обличчі та дірки на обладунках, а потім прямує до таверн і трактирів. Там неспішно смакує центрійським пивом чи вишневим лагером, рефлексуючи свої щойно здобуті перемоги в боях.
А тепер — разом з кіногероями смакуй фантасмагоричними стравами (можна й з олів'є), бажай близьким року з «вау!» замість «д'оу!» і зустрічай нове десятиліття!