Спецпроєкти

Чому вік у паспорті – не головне і що насправді має значення? | Катерина Михалко, співзасновниця nuka


Конференція TEDxYouth@Kyiv – подія, яка організовується за ліцензією неприбуткової організації TED. Вона була заснована 1984 року як конференція, яка «поєднує технології, розваги та дизайн». Конференція – це місце, де транслююються ідеї, які змінюють світ; місце, де допомагають поширювати їх по всьому світі.

Цього року захід в Україні проходив під слоганом «святкувати помилки», адже помилки та невдачі – це обов’язкова, чи не найважливіша частина нашого життя. Тільки через них ми приходимо до наших найкращих ідей та шляхів вирішень, саме вони штовхають нас розширювати межі власних можливостей.

Розділяючи цю думку, ми ділитимемось виступами унікальних людей, людей, які пройшли конкретний шлях і зробили конкретні речі,  людей, які мають унікальні ідеї, варті поширення. Наш перший герой – Катерина Михалко, підприємиця та співзасновниця компанії «nuka».

Катерина у 15 років покинула школу та працювала у рекламній агенції, а пізніше почала займатися власним стартапом, який створила у 16 років разом із друзями. Сьогодні ідею молодої команди оцінюють в 1 мільйон доларів. А цього літа їх стартап вийшов на міжнародний ринок. Наразі на краудфандинговій платформі kickstarter вони зібрали $131,000. Цього року на сцені TEDxYouth@Kyiv Катя розповіла про співвідношення реального (цифри у паспорті) та соціального віку. Що кожен із них означає та як впливає на життя людини і її сприйняття суспільством. Один із головних меседжів: зрілість не визначається цифрою, вона визначається здобутим досвідом та пережитими враженнями.

Що саме визначає можливості у нашому житті? Чи можна влаштуватись на роботу мрії або почати свій бізнес у 16 років? Та якими правилами керується 18-річний стартапер у роботі, навчанні та спілкуванні – у виступі Катерини на конференції TEDxYouth@Kyiv:

Інші виступи можна подивитись на сайті конференції: https://tedxkyiv.com/video/

7 грудня у Fedoriv Hub відбудеться конференція TEDxKyivWomen 2019: Bold+Brilliant (Сміливі+виняткові). На TEDxKyivWomen виступатимуть українські спікерки – громадські діячки, керівниці та засновниці проєктів. Учасники конференції також почують трансляцію виступів цьогорічної глобальної конференції TEDWomen, що проходитиме в Каліфорнії. Серед спікерок TEDxKyivWomen: координаторка руху «Молодь за мир» Ольга Макар, засновниця «ДонорUA» Ірина Славінська, учасниця ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» Марина Хромих.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь