Спецпроєкти

Секс, еротика, укрліт: описи найінтимніших сцен в українській літературі

Жодних сумнівів, класики української літератури зналися на темі сексу та не оминали описів пікантних сцен у своїй творчості, хоча робили це дещо завуальовано. Проте з часом ставлення до сексу змінилося, а натяки перетворилися на прямий текст. Ми разом з Durex® зібрали для вас найеротичніші та найгарячіші описи прелюдій і сексу в українській літературі сучасности.

Чуттєвий опис сексу в романі «Музей покинутих секретів» зробила Оксана Забужко:

«Щойно тут вона задихано повернулась до нього обличчям, і він поспішно, майже грубо вдавив її в необтесаний дерев’яний зруб, не встигши навіть зрадіти з її зустрічної готовности, – то було так, наче вона чекала на нього віддавна, ввесь свій вік, і наперед прибрала вигідних для нього кшталтів, щоб умить облягти його як рукавичка, жадібно й ненатло вхлипнути його в себе, мов усіма отворами й порами нараз, у пульсуючу вогненну ущелину, так що він і нестямивсь, як опинився всередині, іно захарчав, тлумлячи стогін, – і вже було по всьому…»

Секссимвол української культури №1 Сергій Жадан також вдало жонглює словами та використовує влучні метафори:

«Вона ще не виросла і не втратила голову
від чорної музики у власних зап‘ястях
і світло з небес і початки голоду
в її долонях будуть за щастя
вона ще не падала на мокрі матраци
і в кров її не вливався поспіх
і ще не блукала південними трасами
худоба – таврована мов плацкартна постіль
ні болю в легенях ні решти блиску
в темній траві без кінця і міри
й гарячі квіти високого тиску
не росли на відкритих ділянках шкіри».

Ідеальний секс, на думку Степана Процюка, – це коли люди відчувають себе єдиним тілом. Не можемо не погодитися! 

«…Максим і Катя так тісно переплетені в обіймах, що здаються окремим андрогінним тілом. Вони заціловують і запещують одне одного, мліючи від розкоші й розкошуючи від млості».

Як бачимо, українські твори можуть надихнути на пошуки нових відчуттів та нові сексуальні експерименти. Наші письменники вправно розпоряджаються силою слова, що розпалює пристрасть та уяву.

Тож будьте палкими і відданими один одному та не забувайте про комфорт – свій та партнера/-ки.

Бажаємо, щоб ваші ласки не віщували надто поспішний вихід у море бажаного, а секс завжди був максимально комфортним та приємним. Сьогодні з’являється все більше сексновинок, покликаних подарувати ще більше задоволення обом партнерам. Однією з них є 100% натуральний інтимний гель Durex® Naturals, що стане хорошим вибором для тих, хто надає перевагу натуральному зволоженню. Прозорий та не липкий гель не містить жодних ароматизаторів і барвників — він не залишає плям на одязі та не відволікає від процесу зайвими запахами.

Розповідаючи про секс, Любко Дереш не забуває ще про одну первинну потребу людини — про їжу, звісно:

«Я лягаю на ліжко поруч і намагаюсь втримати обертання голови — вино подіяло на мене несподівано сильно. 

Я не витримав і притис її до себе, став цілувати, жадібно кусаючи її губи, мнучи знавісніло її груди і впиваючись у неї пальцями так, наче вона — не людина, а солодкий м’якуш булки».

Хто сказав, що дівчата не проявляють ініціативи в сексі? Сергій Мартинюк впевнений, що це правило вже застаріле.

«Аня рвучко підсунулась ближче. Я відчув, як гаряча рука дівчини пірнула під мою футболку, як її прудкі пальці лоскітливо пробіглися грудьми. Рука ковзнула нижче, не без зусиль прорвалась за пояс — і мої вітрила гранично напнулись: довгі, гріхопам’ятні роки в бухті очікування віщували надто поспішний вихід у море бажаного. Ця більш ніж красномовна реакція потішила дівчину, і вона міцно притислась до мене оголеними грудьми.

Крапка. Абзац. Фініш — старт. Апогей — народження. Пік — початок. Смерть — життя. Джомолунгма, Кіліманджаро й Канченджанґа разом. Я тримався, але того, що відбувалося, більше не розумів…»

 

Durex® Naturals100% натуральний інтимний гель

  • Містить пребіотики для балансу мікрофлори піхви
  • Зволожує інтимні зони для комфортного і приємного сексу
  • Без ароматизаторів і барвників
  • Можна використовувати з латексними виробами і сексіграшками

Інтимний гель-змазка Durex® Naturals. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №602-123-20-3/11742 від 20.04.2017.  Уповноважений представник: ТОВ «РЕККІТТ БЕНКІЗЕР УКРАЇНА», 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 28-А, літ.Г, оф. 80. Тел.: +380 (44) 390 50 41. У випадку виникнення небажаних реакцій або питань щодо якості, звертайтеся за телефоном: 0 800 300 338 або електронною адресою: contact_ua@rb.com. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Вартість дзвінків із мобільних телефонів визначається згідно з тарифами мобільного оператора. Перед використанням уважно ознайомтеся з інформацією на упаковці.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь