Спецпроєкти

Тест-драйв набору сексіграшок We Vibe для пар


Компанія We Vibe – це частина відомої канадської корпорації Standard Innovation. Іграшки, які виготовляє ця компанія, вже стали бестселерами в усьому світі і приносять задоволення мільйонам людей. 

У квітні 2018 року компанія святкувала 10-річчя свого існування. На честь цього було випущено лімітовану колекцію – набір для пар.

Я провела тест-драйв цього набору зі своїм партнером та сьогодні розповім вам про нього.

Комплектація

Набір продається у коробці, до складу якої входять такі чатини:

  • Вібратор для пар We Vibe Sync
  • Віброкуля Tango 
  • Пульт керування для вібратора (діє на відстані до 3 м)
  • Чохол для іграшок 
  • USB-перехідник для підзарядки 
  • Пробник лубриканту 2 мл

Матеріал 

Вібратор та віброкуля виконані з безпечних для людини силікону та АБС-пластику. Усі іграшки – водонепроникні, що дуже спрощує процес очищення. Рекомендовано застосовувати спеціальну рідину на водній основі, яку можна знайти в кожному сексшопі або онлайн-мазагині. 

Підготовка до використання

Перед першим використанням необхідно повністю зарядити іграшки. Для цього треба покласти їх у чохол, до якого приєднується USB-перехідник. За 90 хвилин іграшки повністю заряджені. Необхідно їх попередньо очистити рідиною або під проточною водою. 

Використання

Віброкуля Tango призначена для зовнішньої стимуляції. Іграшка за формою нагадує помаду. На зворотньому боці іграшки розміщена одна кнопка, за допомогою якої її можна ввімкнути/вимкнути та змінювати режими. Гострий кінець (на відчуття він зовсім негострий, звісно) підходить для стимуляції безпосередньо ерогенних зон (сосків, клітора, пеніса), а рівна поверхня на кінці призначення для масажу всього тіла. 

Віброкуля має 9 режимів вібрації (імітує хвильові рухи, безперервні, переривчасті та ін). Як на мене, то абсолютно всі вони дуже приємні, але кожен напевне знайде свій улюблений режим. 

Ми з партнером почали знайомство з набором з віброкулі. Вібрації дуже приємні та різні. Моєму партнеру, наприклад, було приємно просто від вібрацій на шиї. Деякі режими здалися мені занадто потужними для кліторальної стимуляції. Режими high та ultra мені сподобалися для масажу тіла, а для кліторального – хвилі і пульс (wave і pulse). 

Віброкуля – дуже потужна, це правда. Про це говорить і виробник. Тому я раджу використовувати її спочатку на мінімальній потужності, щоб розтягнути задоволення (з нею дуже легко досягти оргазму), і вона ідеально підійде для кульмінації (коли ви вже використовуєте і вібратор).

Потім ми вирішили спробувати вібратор. Як і віброкуля, він має різні режими, наприклад, луну, пульс, хвилю та інші. Вібратор діє на клітор та на точку G. Завдяки своїй будові він дуже зручно гнеться, тож ви можете обирати, в якому положенні вам приємніше. 

Цей вібратор –- ідеальний вибір для пар. Партнер, проникнувши у вас, буде відчувати ті самі вібрації, що і ви. Тобто ви одночасно отримуєте подвійне задоволення. Може бути трохи незвично при першому проникненні (чи вистачить місця), але це тільки здається. Вібратор має таку форму, що зовсім не заважає проникненню, тож про це можна не хвилюватися зовсім. Необхідно використовувати лубрикант на водній основі, він спрощує проникнення та посилює відчуття. 

Власне, ми знайшли той режим, що нам подобається найбільше, і також додали віброкулю. Дуже приємно використовувати віброкулю для стимуляції сосків паралельно. 

Мені здалося, що завдяки вібратору тривалість акту значно зростає. Ці плавні хвильові рухи допомагають відчувати одне одного краще. Відчуття настільки приємні, що здається ніби можна продовжувати дуже довго. Але з часом ми обидва відчуваємо, що оргазм вже близько. До речі, оргазм теж відрізняється від звичайного. По-перше, він був одночасний, абсолютно. І такий же плавний і розслаблений, як і вібрації під час процесу.

Додаткові можливості

Цікаво, що We Vibe має застосунок We Connect: завантаживши його і додавши вашу іграшку, ви можете керувати нею за допомогою свого гаджету.

Саме вібратор Sync для цього і призначений. Тобто ви можете керувати ним за допомогою пульта, якщо ви поруч із партнером (чи в сусідній кімнаті) або за допомогою застосунка, якщо ви за тисячі кілометрів одне від одного.

Також у застосунку є окремий чат, де ви можете обмінюватися повідомленнями, фото та розмовляти по відео. Це ідеально для пар, які зараз не поруч.  

Загальні враження

Загальні враження від лімітованої колекції тільки позитивні. We Vibe вирішили зробити приємне на свій день народження не лише собі, але й усім парам світу. Віброкуля Tango, незважаючи на свій незначний розмір, дозволяє дуже легко та приємно досягти оргазму (краще сказати – оргазмів). Деякі з режимів дуже потужні та специфічні, але їх багато і можна обрати те, що вам підійде. Щодо вібратора, то він одночасно забезпечує одразу три головні приємності: кліторальна стимуляція, стимуляція точки G і вагінальна стимуляція, яка передається партнеру під час проникнення. Як на мене, цей набір дуже зближує партнерів під час сексу. Він дозволяє відкривати нові центри задоволення, знаходити ідеальні для вас вібрації, унікальні тільки для вас двох. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь