Спецпроєкти

Фанатки і коханки. Найвідоміші ґрупі легендарних музикантів


Ґрупі — це прихильники та прихильниці певного музиканта/гурту або інших відомих людей. Вони відвідують усі концерти та тури своїх кумирів, намагаючись у такий спосіб зблизитись із ними. Це переважно молоді дівчата, зазвичай неповнолітні, які вступають у сексуальні контакти зі своїми ідолами. 

Уперше це поняття з’явилося у 1960-роках, але героїні, яких він описує, були ще раніше. Популярність ґрупі пов’язана з розвитком рок-музики того часу. Сьогодні ми познайомимо вас із найвпливовішими ґрупі минулого сторіччя. 

Аніта Палленберг 

Ця 21-річна дівчина назавжди змінили історію гурту «Rolling Stones» і його участника Браяна Джонса. Музикант ще до зустрічі з нею мав психічні проблеми та страждав від наркотичної залежности (як і більшість музикантів у ті часи). Він казав, що Аніта — це янгол, який може його врятувати. 

Насправді ж дівчина цікавилася темною магією, носила часник на шиї для захисту від вампірів та переконувала гурт у своїх поглядах. Саме вона стала натхненнм для пісень гурту, зокрема для пісні «Sympathy for the Devil», яку дівчина заспівала разом з музикантами. 

Аніта часто вживала ЛСД, і Браян разом з нею. Згодом у нього почалися серйозні проблеми з психікою, а Аніта почала зустрічатися з його колегою по гурту — легендою Кітом Річардсом. 

Врешті-решт, першого коханця Аніти вигнали з гурту і він втопився в басейні. Аніта ж одружилася з Кітом і народила від нього дітей. 

Бебе Буел 

Незважаючи на палкі почуття, стосунки Пейджа й 14-річної ґрупі тривали недовго. Лорі покинула музиканта, коли дізналася про його інтимний зв’язок з іншою представнцею ґрупі-ком’юніті. Цією дівчиною була Бебе Буел, мати відомої акторки Лів Тайлер. 

Але ще до побачень із Пейджем, Бебе вже була відома своїми колишніми коханцями. Першим її відомим партнером став Джимі Гендрікс. Одного разу він побачив дівчину на дорозі і покликав до себе в авто. Відтоді Бебе стала ґрупі. Вона зутрічалася з Міком Джагером (Rolling Stones), Девідом Бові, Елвісом Кастелло та іншими. 

Бебе завагітніла від лідера гурту «Aerosmith» та народила доньку. Музикант не хотів дітей, тому залишив дівчину. Через деякий час він все ж таки познайомився вже зі своєю відомою донькою. 

Памела дес Баррес 

Ця дівчина стала музою для багатьох відомих митців. Саме її життєвий шлях став натхненням для створення стрічки «Майже знамениті» (Almost Famous). Памела якось у інтерв’ю розповідала про те, що бути ґрупі означало не лише мати сексуальний контакт з музикантами, але й також повністю піклуватися про своїх кумирів, спілкуватися з ними, займатися побутом, проводити весь час разом.

Френк Заппа навіть створив рок-гурт під назвою «GTOs» тільки заради Памели. Учасницями гурту були ґрупі. 

Клео Одзер 

Клео Одзер мала 14 років, коли почала свою кар’єру ґрупі. Дівчина, користуючись фальшивими документами, відвідувала найвідоміші вечірки та знайомилася з рок-легендами. Згодом вона стала однією з найвідоміших представниць ґрупі-ком’юніті. У своїх інтерв’ю вона розповідала, що щодва тижні вона мала нового хлопця і щоразу з нового гурту. Вона навіть створила так званий альбом, який був просто записом, під час якого дівчина називає імена всіх музикантів, з якими колись мала секс. Журнал «Time» у своїй статті назвав Клео суперґрупі. 

Кеті Сміт 

Ця 16-річна дівчина стала ґрупі для рок-гурту «The Band». Дівчина мала за коханця не одного учасника гурту, а всіх. Тож, коли вона завагітніла, ніхто не знав, хто був батьком дитини. Тому дитину назвали «The Band’s Baby».

Але відомою ця дівчина стала вже набагато пізніше. Однієї ночі в 1982 році вона відпочивала в готелі разом з популярним комедійним актором, шоу якого відвідував гурт «The Band». Разом з актором Джоном Белуші Кеті вживала наркотичні речовини. Вона дала акторові 11 пігулок, до складу яких входив героїн та кокаїн. Вранці актора знайшли мертвим. Пізніше Кеті зізналась у своїй провині та провела рік у в’язниці.  Пісня «Sundown» Гордона Лайтфута присвячена Кеті Сміт. 

Лорі Медокс 

Лорі Медокс мала всього 14 років, коли вперше зустрілася з Джиммі Пейджем — гітаристом легендарного гурту «Led Zeppelin». Музикант запросив її до себе в готель. Лорі вже була відома в той час серед музикантів як дівчина, що втратила цноту з Девідом Бові. Але, незважаючи на попередній досвід Лорі, Пейдж одразу дав зрозуміти, що його цікавить не лише секс. Він познайомився з її матір’ю, аби отримати дозвіл на стосунки з Лорі. І він його отримав. 

Коли плітки про стосунки одного з найвідоміших гітаристів того часу та 14-річної дівчинки поширились, ФБР почало розслідування за звинуваченням Пейджа у зґвалтуванні неповнолітньої. Але Лорі й Джиммі вдалось уникнути покарання. Кожен із них каже, що це було справжнє кохання, незважаючи на значну різницю у віці. 

Саме Лорі стала натхненням до створення пісні Sick Again

Сейбл Старр

У Лос-Анджелесі в середині 70-х років був популярним клуб під назвою «Rodney Bingenheimer’s English Disco». Саме тут збиралися та проводили час ґрупі, більшості з яких не було й 15 років. Саме сюди приходили рок-музиканти, знаючи, що знайдуть ту, котра захоче бути з ними. 

Сейбл Старр вважали королевою цього клубу. Про неї казали, що це не вона шукає рок-зірок, а вони самі приходять до неї. Вперше дівчина мала секс у 12 років з гітаристом гурту «Spirit». А в 14 вже була знайома з безліччю відомих музикантів, зокрема з Девідом Бові та Іггі Попа. Якось один музикант все ж таки відмовив дівчині, тоді вона майже втопилася та порізала себе. Після цього вона почала зустрічатися з іншим відомим лідером гурту, Джонні Сандерсом. Сандерс мав проблеми з наркотиками і агресією, та, коли Сейбл завагітніла, він зробив їй пропозицію. Дівчина зробила аборт, розійшлася з музикантом і назавжди пішла з рок-н-рольної тусовки. 

Ненсі Спаджен

Сід і Ненсі — легендарна пара в історії музики. Але ще до зустрічі з вокалістом гурту «Sex Pistols» Ненсі була відомою ґрупі. Вона проводила час у турах разом з музикантами гуртів «The New York Dolls» та «The Heartbreakers». Після загадкових подій 12 жовтня 1978 року, коли вони із Сідом вдвох прийняли багато наркотичних речовин, Ненсі було знайдено мертвою на підлозі у ванній. Сід пішов у цей час за новою порцією наркотиків. Він просто не помітив свою кохану. Після розслідування загибелі Ненсі Сід вийшов під заставу. Але згодом він здійснив самогубство, перед цим сказавши, що має знову бути зі своєю коханою. 

Ненсі Спанджен досі викликає безліч суперечок у музикальній спільноті. Багато хто вважав і вважає її неадекватною особистістю, яка привела музиканта до трагічного завершення його кар’єри та життя. Інші ж кажуть, що вона була уособленням панку, таким самим, як був і Сід Вішес, та назавжди змінила історію панк-музики. 

P.S. Любий читачу, ми хочемо познайомитися з тобою ближче. Можешь, будь ласка, відповісти на кілька питань? А ще там знайдеш інфо, як долучитися до секретного клубу із подарунками від наших партнерів ;) Let’s talk!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь