Спецпроєкти

Хоч смійся, хоч плач: 6 історій невдалого та кумедного сексу


Деякі історії залишаються у пам’яті та смішать нас довгі роки. Коли, здавалося б, хочеш забути, але й кумедно, і це врешті-решт досвід. Деякі з таких історій нам довелося почути сьогодні.

Іван, 21 рік

Це був Новий рік. Я відмічав вдома з друзями, ми трохи випили, але не багато. Мені написала моя однокласниця та запросила до себе додому. Вона розповіла, що цього Нового року залишилася вдома одна і вже п’яна. Я приїхав до неї, у нас вже до цього був секс. Так ось, вона почала робити мені мінет. Я лежав, відкинув голову та, дивлячись у стелю, насолоджувався. А потім відчув щось дивне там внизу. Дивлюсь, а в мене все там у червоному вині. Вона побігла в туалет, почала плакати, постійно вибачалася. Мені так смішно стало, я її втішив. Ну потім помив там все, і ми продовжили далі. 

Рома, 26 років

До мене приїхала дівчина з тіндеру. Ми вирішили спробувати анал. Все було начебто добре, навіть приємно, я б сказав. А потім я відчув якийсь запах. Подивився донизу, а там… ну випорожнення. Мені чомусь так смішно стало. А ось дівчині якось ні. Я її потім заспокоював, що все добре, що я розумію. Але більше я її ніколи не бачив, хоча, до речі, навіть писав їй. 

Саша, 23 роки

Мені трохи соромно про це розповідати, бо мені смішно від цієї історії, а з іншого боку, вона трохи аморальна. Я зустрічалася з чоловіком значно старшим за себе, і я знала, що він одружений. Але якщо чесно, то це була його відповідальність, і ми сподобались одне одному. Одного разу я роблю йому мінет і чую, що він починає розмовляти з кимось. Піднімаю голову, а він говорить по телефону. У процесі розмови я розумію, що це його дружина і він з нею говорить. При чому на такі теми, як типу просто розмови про день. І я розумію, що це збуджує його. А ще дивніше, це збуджувало мене. Ця історія – мій найбільший сором і сміх одночасно. 

Таня, 22 роки

Я мала секс із хлопцем, і він довів мене до оргазму. Тобто сквірт. І якось це сталося таким чином, що вся його футболка була мокра. Потім через декілька днів, ми збиралися піти десь поснідати. Я одяглася, чекаю на нього. Виходить він – і я розумію, що він у тій самій футболці, ну бо… Я бачу, як вона вся в маленьких плямах від рідини. Я почала сміятися. Я йому кажу: «А може, ти іншу футболку одягнеш?». А він мені з таким впевненим виразом на обличчі: «Чому? Що із цією не так? Мені ця подобається». Я спочатку подумала, що це жарт такий. А він правда так пішов би, він просто забув. 

Саша, 23 роки

Я познайомилась із хлопцем у тіндері. Він американець, але тоді жив і працював в ОАЕ. Він мріяв мати відкриті стосунки з двома дівчатами і жити разом. Спочатку він запропонував мені і моїй подрузі такий варіант. Але потім поступово ми почали спілкуватися з ним удвох, і він якось забув про свою мрію. Натомість у нього з’явилася нова ідея. Йому подобалося, коли я надсилала йому повідомлення і профілі інших хлопців у тіндері, і ми разом обирали мені пару. Після цього ми разом придумували, що їм писати, назначали зустріч (маю на увазі секс). З кожним новим хлопцем він давав мені нове завдання. Наприклад, надіти той комплект білизни і нічого більше, крім пальто. Потім я мала прийти до того хлопця, роздягатися  перед ним і попросити його зняти на камеру, як я роблю йому мінет. Завдання змінювалися, головне – я мала показати йому доказ. Це була якась наша гра, досі іноді спілкуємося. 

Аня, 24 роки

Я мала одногрупницю, ми стали подругами. Коли я розійшлася з хлопцем, вона запропонувала поставити мені засос на шиї, щоб він приревнував. Це дійсно спрацювало. Це був перший прояв симпатії.
Потім ми поїхали до неї додому в її рідне місто. В її мами був день народження, прийшли гості, ми пили. Через деякий час ми пішли до неї в кімнату, почали цілуватися. Згодом гості розійшлися. Ми збиралися лягати спати, але продовжили цілуватися. Потім вона почала робити мені кунілінгус, а потім я їй. І в якийсь момент ми, переміщуючись на дивані (а він такий маленький, як іноді буває у дитячих кімнатах), зрозуміли, що диван почав перехилятися на один бік. Ще через хвилину ми вдвох впали на підлогу, і диван разом з нами. А ще через декілька секунд із сусідньої кімнати чуємо крик мами: «У вас все нормально?». 

P.S. Любий читачу, ми хочемо познайомитися з тобою ближче. Можешь, будь ласка, відповісти на кілька питань? А ще там знайдеш інфо, як долучитися до секретного клубу із подарунками від наших партнерів ;) Let’s talk!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь