Спецпроєкти

Ветеран, який зібрав £ 30 мільйонів, святкує 100-річчя. Йому надіслали понад 130 тисяч листівок


Ветеран Другої світової війни Том Мур з Британії здобув загальнонаціональну популярність, допомігши зібрати £ 30 мільйонів на потреби Національної служби охорони здоров’я. Для цього він пройшов 2,5 кілометри (100 кіл) навколо свого будинку.

30 квітня Том Мур святкує сотий день народження. З нагоди сторіччя йому надіслали понад 135 тисяч вітальних листівок зі всієї країни та світу. Серед тих, хто надіслав привітання Муру, – принц Вільям та його дружина Кейт Міддлтон, прем’єрміністр Борис Джонсон. Персонально привітати обіцяла й королева Єлизавета II.

Усі листівки зберігаються в середній школі онука капітана Тома Мура. Наймолодшому відправнику – всього 2 роки, а найстаршому – 92.

Також у день ювілею над будинком ветерана в Бедфордширі пролетять історичні літаки, що брали участь у 1940 році в битві за Британію, зокрема знаменитий винищувач Spitfire. Крім того, ветерана підвищать у військовому званні – з капітана до почесного полковника.

«Те, що мені виповнюється 100 років, досить надзвичайна подія. Ще знаковішим її робить те, що я святкую ювілей з такою великою кількістю привітань. Я в захваті від того, який відгук викликала моя прогулянка», – написав Мур у твітері.

Нагадаємо, днями Том Мур став найстаршим виконавцем, який коли-небудь посідав перше місце в британському музичному чарті. Пісня, записана за його участю, обігнала за популярністю навіть сингл музиканта The Weeknd.

 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь