Спецпроєкти

Благодійний проєкт дня: «Добрий блокнот» з ілюстраціями та порадами

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Благодійний фонд Клуб Добродіїв та проєкт ОRNER представили «Добрий блокнот» – записник, який надихає змінювати світ на краще. Крім того, ця маленька книжечка зможе допомогти сім’ям, які потрапили в скрутну ситуацію через епідемії коронавірусу. 

Що таке «Добрий блокнот»?

Це 160 сторінок із ілюстраціями, добірками фільмів, книг, виступів TED про добро. Крім того, в блокноті є 175 варіантів добрих справ на щодень і факти про їхню користь. Якщо у вас завжди було бажання зробити щось дійсно добре, та ви не знали, як саме – це ідеальний варіант.

Підтримали проєкт українські амбасадори добра: Альона Гудкова, Марк Лівін, Олександр Тодорчук, Ярослава Гресь, Ольга Кудіненко, Катерина Загорій, Дмитро Шерембей, Тетяна Гриньова, Зоя Литвин, Ірина Гуцал. У блокноті можна знайти цитати кожного з них.

Як «Добрий блокнот» допомагає людям?

40% від вартости блокнота спрямують на підтримку родин, які залишилися без роботи через пандемію коронавірусу. Клуб Добродіїв на виручені кошти від блокнота придбає пакунки з гуманітарною допомогою, їх безкоштовно доставлять одиноким мамам, онкохворим батькам, літнім опікунам та батькам, яких звільнили чи які не отримують зарплату.

Одна з підопічних фонду – Катерина, яка сортує та здає сміття, таким чином заробляючи на життя собі та донечці з інвалідністю. Через карантин Катерина не може підробляти, бо змушена весь час доглядати доньку. Проблеми є і з соціальними виплатами, які зараз родина не може отримувати. 

Моя дитина схильна до хвороб і має слабкий імунітет. У січні 2020 року вона захворіла на грип і тривалий час перебувала в лікарні. Тоді я витратила всі гроші на лікування, навіть ті, що відкладала на погашення комунальних платежів. І тут оголосили карантин. Я не встигла зібрати пакет документів, необхідних для продовження соціальних виплат. Їх відновлять лише із середини травня, а до того нам немає за що купувати їжу. Помічників, окрім благодійників, у нас немає.

Це тільки одна родина, яка зараз як ніколи потребує допомоги. Завдяки продажам «Доброго блокнота» Клуб Добродіїв сподівається підтримати десятки сімей у скруті.

Скільки коштує блокнот і як його придбати?

Вартість блокнота – 450 гривень. Передзамовлення доступне для на сайті ORNER або в соціальних мережах Клубу Добродіїв (Facebook, Instagram). 

Клуб Добродіїв – це благодійна організація, яка опікується дітьми-сиротами та дітьми у складних життєвих обставинах. Клуб реалізує освітні програми та мотивує дітей до пізнання й розширення світогляду.

Допоможіть кожній дитині отримати шанс на успіх – незалежно від соціального статусу і життєвих обставин.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь