Спецпроєкти

Дантес підтримує малий і середній бізнес. Як стартапу потрапити у сторіз співака?


У часи кризи малий і середній бізнес зазнають особливих збитків, тож співак і телеведучий Володимир Дантес вирішив інформаційно підтримати українські стартапи. Він запустив ініціативу Post4Rost щодо підтримки українського малого і середнього бізнесу під час карантину. Разом з відомими публічними людьми співак допоможе в безкоштовному просуванні локальних українських стартапів в інстаграмі.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

До ініціативи також долучилися співачка Надя Дорофєєва, співзасновниця Oh my look Лєра Бородіна, блогер Олексій Дурнєв, бізнесмен Гарік Корогодський і засновниця Кураж базару Альона Гудкова. У підсумку загальне охоплення інфлюенсерів складе понад 6 мільйонів осіб. Раз на два тижні кожен з амбасадорів ініціативи буде самостійно обирати одну з українських компаній і безкоштовно просувати її, роблячи пости і сторіз у своїх інстаграм-акаунтах.

Проєкт триватиме 3 місяці і покликаний допомогти українським бізнесменам зберегти свою справу в умовах карантину.

Як отримати пост?

Щоб подати заявку, підприємцям потрібно заповнити анкету на сайті post4rost.com, розповівши про свій продукт, місію компанії, її ціни і дати посилання на соцмережі бренду. Обмеження для учасників тільки одне – це має бути локальний український бізнес.

Володимир Дантес
Протягом життя я ким тільки не був: помічником столяра, МС у клубі, співав у церкві і хлопчачому хорі в оперному театрі, збирав яблука, працював барменом, офіціантом, продавцем у магазині, встановлював відеоохоронні системи спостереження і ролети, а також викладав вокал. Я розумію, що під час кризи страждають усі, але найбільше малий і середній бізнес. Тому хочу підтримати таких самих, як і я, хто відкрив свою першу справу і в період карантину може отримати критичні збитки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь