Спецпроєкти

#даруйповітря. Як ми можемо допомогти врятувати 2000 життів


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Через пандемію COVID-19 країнам, де зафіксований спалах нового коронавірусу, катастрофічно бракує апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ). Саме ці апарати потрібні для підтримки дихання у хворих на COVID-19.  Якщо в лікарнях буде достатньо апаратів штучної вентиляції легень, ми врятуємо життя багатьох людей. Наразі в Україні таких апаратів критично мало: 1 870 апаратів на 41,8 млн населення.

Аби врятувати мінімум 2000 життів у найближчі місяці, а в перспективі допомогти врятувати десятки тисяч життів у масштабі всієї держави, ком’юніті-агентство OMGagency запустило соціальну ініціативу #даруйповітря.

Мета проєкту – зібрати 18 000 000 грн на 24 апарати штучної вентиляції по одному в кожну область України. Отримані гроші йдуть на придбання апаратів ШВЛ.
Партнер проєкту Українська біржа благодійности вже забронювала в США 50 таких апаратів. 24 з них відразу відправлять у кожну область, як тільки будуть зібрані необхідні кошти. Поставку заплановано на травень, у період, коли очікується пік хворих.  УББ також допоможе закупити, доставити та встановити апарати в лікарні. 

 

Долучитися та перевести кошти можна за посиланням: https://ubb.org.ua/uk/project/5984/

Ініціативу вже підтримали багато відомих українських блогерів та артистів. Серед них Альона Альона,  Майкл Щур, Аліна Паш, Настя Каменських, Ярмак. У межах проєкту має відбутися зірковий онлайн-концерт.

Ми не можемо зараз змінити світ, але можемо врятувати життя тих, хто його змінить.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь