Спецпроєкти

DOC.ua запускає онлайн-тестування на симптоми COVID-19


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

Медичний онлайн-хаб DOC.ua за експертної підтримки інвестора Quarter Partners розробив безкоштовний онлайн-тест на симптоми COVID-19. Тест створений для самостійного виявлення потенційних ризиків захворювання на вірус.

Експрестест доступний для користувачів телеграму, вайберу і на сайті DOC.ua. Тестування займає 1-2 хвилини. Користувачеві необхідно відповісти на прості запитання про стан його здоров’я, контакти з хворими та нещодавні подорожі. За результатами тестування можна дізнатися, до якої групи ризику належить теперішній стан здоров’я користувача: задовільний, підозра на ГРВІ чи на коронавірус. Чат-бот підкаже, що робити або до кого звертатися.

Тест складено на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я для медичних працівників щодо первинного опитування пацієнтів з потенційною загрозою зараження вірусом COVID-19.

Результати тесту мають інформаційний характер і не є медичним діагнозом. У разі виявлення ознак захворювання рекомендують: за важкого стану звернутися до швидкої допомоги, за середнього та легкого – проконсультуватися з вашим сімейним лікарем або терапевтом у режимі онлайн-консультацій або записатися на прийом.

«Цей тест допоможе людині не панікувати та не гадати за окремими симптомами, а швидко й безпечно отримати структуровану інформацію», — розповідає Сергій Казанцев, засновник DOC.ua.

Медична експертна система для тесту на COVID-19 створена на базі платформи Deepmemo Rules Engine компанії Middleware та інтегрована в цифрову екосистему Doc.ua за допомогою Corezoid Process Engine.

DOC.ua (входить до EFI GROUP) — медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Це зручна медицина онлайн: аудіоконсультації, виклик лікаря додому, доставка препаратів або безпечний прийом у клініці. Зараз у базі DOC.ua — понад 10 тис. лікарів і 1,5 тис медичних закладів у всій Україні та провідні лабораторії.

Сервіс доступний у режимі 24/7.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь