Спецпроєкти

#Добропаска – соціальна акція від київської пекарні March&Co


Софія Теребова, фундаторка київської пекарні March&Co, від початку карантину випікає антикризовий тортик – так званий #карантинкейк з актуальними порадами від ВООЗ на кшталт «Мий руки», «Залишайся вдома», «Не чіпай обличчя».  Також клієнти можуть замовити собі доставку тортика з будь-яким іншим написом. Карантинкейк є двох смаків: шоколадний з праліне та ягідний «Віола».

На тортиках команда маленької пекарні не зупинились і запустила акцію до Великодня – #добропаску. До кожної купленої пасочки-віночка кондитери додатково випікатимуть ще одну, меншу  #добропаску для благодійного фонду Starenki, щоби більше літніх людей, які зараз зовсім одні, відчули турботу та атмосферу свята.

«Ми хочемо продовжити ланцюжок турботи, який ви запустили, підтримуючи пекарню в карантин. Це неймовірно надихає! Тому до кожної замовленої пасочки додатково спечемо ще одну і передамо у фонд Starenki для бабусь і дідусів. Нехай у кожного буде свято цього року», – розповідає Софія.

Пекарня доставляє пасочки власною машиною за будь-якою адресою. Доступна також кур’єрська доставка Новою Поштою.  Замовлення приймають до 15.04.

Замовити паску можна за посиланнямMarch-and-co.com/Easter

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь