Спецпроєкти

Одужання у 107 років, допомога медикам. Перемоги дня у боротьбі проти коронавірусу


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

🔥У світі від коронавірусу одужало понад 365 тисяч осіб.

🔥У Нідерландах 107-річна Корнелія Рас вилікувалася від коронавірусного захворювання і стала найстаршою людиною у світі, яка пережила коронавірус.

Жінка підхопила вірус на церковній службі 17 березня – наступного дня після свого 107-го дня народження.

«Ми не очікували, що вона переживе це… Вона не приймає ліків, все ще добре ходить і щовечора опускається на коліна, щоб подякувати Господу. Судячи з усього, вона зможе й далі це робити», — каже племінниця Корнелії Маайке де Гроот.

🔥Союз українок Америки (СУА) фінансово долучився до купівлі медичних та дезінфікцвйних засобів для українських військових на передовій і до придбання апарату штучної вентиляції легень в одну з лікарень Тернопільщини.

🔥Компанія lifecell придбала 2 апарати ШВЛ для українських центрів боротьби з COVID-19.

Один з них компанія вже передала до опорної лікарні Київщини Білоцерківської міської лікарні №3. Другий на початку травня отримає Уманська міська лікарня, де також перебувають хворі на коронавірус. Частину коштів на закупівлю апаратів зібрали працівники компанії.

🔥Jaguar Land Rover запускає виробництво багаторазових захисних візорів на обличчя для медперсоналу.

Візори виготовляють за швидкісною технологією 3D-друку – однією з найдосконаліших в Європі. Щотижня компанія виготовлятиме 1 300 візорів, плануючи вийти на масове виробництво (5 000 шт. на тиждень).

🔥Французький дім моди Louis Vuitton запустив виробництво захисних масок у своїх майстернях.

Louis Vuitton збирається виробити кілька тисяч масок і безкоштовно розповсюджувати їх у регіоні, щоб захистити тих, хто підпадає під найвищий ризик зараження.

🔥Соціальна мережа TikTok виділить $375 млн на заходи з протидії розповсюдженню коронавірусу та підтримку медиків. 

250 млн із цих коштів підуть на підтримку медичних працівників, працівників освіти і громад, які найбільше постраждали від епідемії коронавірусу.

Ще $25 млн підуть на кампанії міжнародних організацій для просування важливої інформації в галузі суспільної охорони здоровʼя. $100 млн виділять як кредити для малого і середнього бізнесу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь