Спецпроєкти

План першого етапу послаблення обмежувальних заходів у столиці


Міська влада підготувала план першого етапу послаблення обмежувальних заходів у столиці. Перший етап розпочнеться, якщо до 12 травня не буде різкого збільшення кількості хворих. 

Очікується, що на першому етапі в Києві відкриють:

  • Непродовольчі магазини (загальною площею до 300м2): з вимогою присутності не більше 1 відвідувача на 10м2 площі приміщення та з обов‘язковою санітарною обробкою приміщення двічі на день.
    Великі торгові центри та магазини в них на першому етапі не відкриють
  • Перукарні та салони краси (за попереднім записом та не більше 1 клієнта на кожну послугу одночасно): з вимогою санітарної обробки (або кварцування) робочого місця після кожного клієнта
  • Кав‘ярні та ресторани (на виніс): з вимогою санітарної обробки приміщення двічі на день
  • Парки та сквери: групами не більше двох людей або, якщо з дітьми, – двоє дорослих, двоє дітей.
  • Тимчасові споруди (ларьки): із забороною споживання їжі та напоїв на місці
  • Невеликі виробництва непродовольчих товарів та підприємства побутового обслуговування (ательє, побутові послуги та інші): із дотримання вимоги не більше 1 співробітника на 10м2 та не більше 1 клієнта на 10м2.
  • Адвокатські та нотаріальні бюро, аудитори: з вимогою не більше 1 відвідувача на 10м2 площі приміщення.
  • Автокінотеатри

Водночас у всіх установах та на підприємствах буде запроваджена обов’язкова термометрія співробітників та відвідувачів. Обов’язковими залишаються і загальні правила безпеки.

На першому етапі послаблень зачиненими залишаться:

?школи
?дитячі садочки
?дитячі майданчики
?спортивні майданчики
?прибережні зони відпочинку.

За словами мера, громадський транспорт на першому етапі продовжить працювати в обмеженому режимі. Приватний бізнес має вирішити питання підвезення своїх працівників на роботу. Метро в столиці відкриється за рішенням уряду. А роботу приміського транспорту урядовці пообіцяли відновити в першу чергу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь