Спецпроєкти

ВІДЕО. «І ще раз»: FAQ про коронавірусну інфекцію від фахівців

Бам! Ловіть перше відео в межах благодійного проєкту bit.ua #МиВсіВОдномуЧовні.

Разом з героями поеми «Енеїда» ми хочемо об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному. Еней, Дідона, Зевс і Венера – ці герої з різними характерами ніби символізують розмаїте українське суспільство. Та, попри все, всі вони – згуртовані і пливуть в одному човні, як і ми мусимо робити. 

Ми стартуємо з просвітницьким відеороликом – це найважливіші відповіді на найважливіші запитання про COVID-19. В цьому нам допомагають фахівчині: Ірина Микичак, заступниця міністра охорони здоров’я, Мар’яна Возниця, очільниця Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ, Катерина Булавінова, інфекціоністка, експертка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. А модерує відеозустріч Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук. Трошки тез бесіди:

  • У групі ризику – не тільки старші люди, а також ті, що мають цукровий діабет та інші захворювання
  • Вберегтися від інформаційних вкидів – реально. Треба ретельно перевіряти джерела інформації та слідкувати за офіційними каналами МОЗ
  • Вакцини від COVID-19 поки (тільки поки що!) не існує, не варто вірити фейкам із соцмереж, що пишуть інакше

Докладніше про ці інсайти  – дивіться в нашому новому відео!

І бонус: у відео постійно з’являються герої поеми «Енеїда» з дотепними коментарями. Гайда слухати фахівчинь і моторного Енея, що в сучасній версії поміняв корабель на гіроборд. І звичайно, чекайте на наші наступні матеріали. 

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Ілюстрації: Олександр Грехов

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь