Спецпроєкти

Ілюстрації про героїв повсякденності у проєкті «НАДзвичайні. Діячі України»


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Мережа супермаркетів «Сільпо» та клуб ілюстраторів  Pictoric  вирішили подякувати людям, які забезпечують побут країни. Для цього вони створили артпроєкт «НАДзвичайні. Діячі України» – адже за простою, на перший погляд, професією можуть стояти неймовірні люди.

«НАДзвичайні» розкажуть історії та покажуть портрети людей 100 професій, які зазвичай називають «сферою обслуговування».

1 травня можна буде побачити 15 ілюстрацій – як онлайн, так і біля «Сільпо» на проспекті Героїв Сталінграду, 12п. Після завершення карантину виставка вирушить у подорож по всій Україні.

Перші три ілюстрації авторства Анни Сарвіри, Олега Грищенка та Олени Старанчук уже побачили світ. На них зображені люди, які щодня виходять ​на роботу, аби кожен ​українець​ міг придбати необхідні продукти чи випити горнятко кави, – вантажник Сергій Павлюченко, касир Оксана Пушкаренко та бариста Сергій Сергєєв.

Сергій Павлюченко

«Я вантажник за покликанням. Ось уже 17 років день у день я роблю все для того, щоб тонни товарів вчасно потрапляли на полиці супермаркету»

Сергій Сергєєв

«Бариста не просто готують каву. Ми даруємо особливу атмосферу, враження, спілкування»

Оксана Пушкаренко

«Колеги мене часто називають психологом, адже нікому з покупців не вдається пройти повз мою касу і залишитися в поганому настрої»

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь