Спецпроєкти

Як гра в Dota 2 допомагає протидіяти коронавірусу


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

20–26 березня відбувся кіберспортивний онлайн-маратон WeSave! Charity Play. 24 найкращі професійні команди з усього світу зіграли в Dota 2 та віддали всі зібрані під час змагань кошти — $188 879 — на боротьбу з коронавірусом.

У зборі коштів взяла участь понад 1 000 осіб. За даними Esports Charts, у піковий час за грою одночасно стежили 161 215 глядачів.

Зібрані під час маратону кошту порівну розділять між двома організаціями — CEPI та GlobalGiving. Перша займається розробкою вакцини, а друга надає допомогу тут і зараз:  займається закупівлею масок, захисних засобів та медичного обладнання.

«Ми не живемо в ізольованому світі кіберспорту. Загалом ми бачимо згуртованість людей у всьому світі й готовність допомагати одне одному. Ми дали зі свого боку ще один інструмент, який допоможе подолати світову кризу. Як і все в кіберспорті, благодійність має величезний потенціал для зростання, і результати нашого першого маратону свідчать, що наша авдиторія готова брати участь у соціальних проєктах, підтримувати грошима, репостами, обговореннями. Ми дуже вдячні нашим глядачам і партнерам за підтримку. Ми показали, що кіберспорт — це не лише ігри, а й можливість змінювати реальність на краще», — зазначив CBDO та партнер-керівник WePlay! Esports Юрій Лазебніков.

Під час маратону транслювали освітні відео про те, як вберегтися від хвороби й не заразити вірусом інших. У такий спосіб WePlay! Esports вийшло не тільки зібрати гроші, а й ще раз закликати свою авдиторію бути свідомою.

Компанія WePlay! Esports відома високоякісною організацією та трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів і LAN-фіналів серед професійних команд рівня тир-1 та тир-2.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь