Спецпроєкти

ВІДЕО. Без паніки: як зберегти психічне здоров’я під час карантину

Ми й далі боремося за достовірну інформацію у межах благодійного проєкту bit.ua #МиВсіВОдномуЧовні. Разом з героями поеми «Енеїда» ми будемо об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному. Еней, Дідона, Зевс і Венера – ці герої з різними характерами ніби символізують розмаїте українське суспільство. Та, попри все, всі вони – згуртовані і пливуть в одному човні, як і ми мусимо робити. 

Цього разу говоримо про збереження психічного здоров’я в карантинних умовах. Ми обговоримо тривогу, страх, самотність, апатію, дратівливість та інші відчуття, що «подарував» нам самоізоляційний спосіб життя. І звичайно, порадимо, як це подолати. Допомагатимуть нам фахівці: Орест Сувало, лікар-психіатр, Олександр Білоус, кандидат психологічних наук, і зіркова гостя – співачка і композиторка Таянна. Модеруватиме зустріч Ольга Чумак, менеджерка з комунікацій компанії «Кока-Кола Україна».

Трохи цікавинок із бесіди (в повному відео їх ще більше – обов’язково дивіться!):

  • З психічним здоров’ям неможливо «розібратися самому/самій» – варто звертатися до спеціаліста за перших тривожних симптомів.
  • Тривога – заразна штука… як і Covid-19. Тому варто спілкуватися з людьми, які «гасять» у нас це відчуття.
  • Бути «не ок» – це цілком ок. Переживання, апатія, дратівливість – нормальна реакція на карантинні реалії.
  • Діджитал-детокс і спілкування з близькими – хороший спосіб покращити самопочуття. 

Докладніше про ці інсайти дивись у нашому новому відео!

І бонус: у відео постійно з’являються герої поеми «Енеїда» з дотепними коментарями. Гайда слухати фахівчинь і моторного Енея, який у сучасній версії поміняв корабель на гіроборд. І звичайно, чекайте на наші наступні матеріали.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Ілюстрації: Олександр Грехов

.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь