Спецпроєкти

ВІДЕО. Здоров’я на карантині: як тренуватись, харчуватись, вітамінізуватись

Ми й далі боремося за достовірну інформацію у межах благодійного проєкту bit.ua #МиВсіВОдномуЧовні. Разом з героями поеми «Енеїда» ми хочемо об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному. Еней, Дідона, Зевс і Венера – ці герої з різними характерами ніби символізують розмаїте українське суспільство. Та, попри все, всі вони – згуртовані і пливуть в одному човні, як і ми мусимо робити. 

Цього разу говоримо про харчування, тренування і вітамізування на карантині. Ми обговоримо імунітет та способи його підвищення, здорове харчування без авокадо, тренування для новачків та фанатиків і сон, яким не можна нехтувати навіть заради нового серіалу на Netflix. У цьому нам допоможуть біологиня Ольга Маслова, генетик Олександр Коляда і тренерка з TRX Світлана Лучкіна. А модерує зустріч Тетяна Гриньова, видавчиня bit.ua.  

Трохи цікавинок із бесіди (в повному відео їх ще більше – обов’язково дивіться!):

  • Психосоматика працює, проте нерви – не причина всіх хвороб.
  • Карантин – час, коли треба дослухатися до добових ритмів свого організму, навіть попри спокусу засидітися за новим серіалом Netflix до ранку.
  • Морква, броколі та інша здорова їжа, БАДи і мультивітаміни – не ліки. Бо справжні ліки – це… тільки ліки! 
  • Вибудовувати раціон потрібно з огляду на свої спортивні звички. Бо інакше закони фізики про енергію, що нікуди не дівається, може трохи збільшити об’єми талії. 

Докладніше про ці інсайти – дивіться в нашому новому відео!

І бонус: у відео постійно з’являються герої поеми «Енеїда» з дотепними коментарями. Гайда слухати фахівчинь і моторного Енея, який у сучасній версії поміняв корабель на гіроборд. І звичайно, чекайте на наші наступні матеріали.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Ілюстрації: Олександр Грехов

.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь