Спецпроєкти

«Ви ніколи не бачили мого тіла, але засуджуєте його». Біллі Айліш зняла відео про бодишеймінг


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Вчора ввечері Біллі Айліш поділилася на своєму YouTube-каналі короткометражкою Not My Responsibility. У відео співачка повільно знімає із себе одяг, поступово зникаючи в темряві та занурюючись у темну воду. На тлі звучить її монолог:

«Хіба ви мене знаєте? Насправді знаєте? У вас є думка щодо моїх думок, моєї музики, мого одягу, мого тіла. Хтось ненавидить мій стиль, хтось ідеалізує, хтось вбачає у ньому можливість шеймити інших, хтось – мене саму. Я завжди відчуваю ваші погляди. Ніщо не залишається непоміченим.

Вас провокують мої плечі? Мої груди? Невже я – це мій живіт? Моє тіло не виправдовує ваших бажань? Я маю бути меншою? Слабшою? Ніжнішою? Вищою? Коли я ношу зручний одяг, я – вже не жінка. Коли роздягаюся – повія.

Ви ніколи не бачили мого тіла, але вже засуджуєте його. Чому? Ви робите висновки щодо людини через її розмір. Але тільки ми вирішуємо, ким ми є. Ми вирішуємо, чого ми гідні. Хіба моя цінність дорівнює вашому ставленню? Ваша думка – це не моя відповідальність».

Раніше короткометражку Біллі Айліш можна було побачити під час її туру Where Do We Go?, а в мережі вона вперше з’явилася 26 травня і вже набрала 2,5 мільйонів переглядів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь