Спецпроєкти

ВІДЕО. Бізнес на карантині: лайфхаки та інсайти для виживання

Ми й далі боремося за достовірну інформацію в межах благодійного проєкту bit.ua #МиВсіВОдномуЧовні. Разом з героями поеми «Енеїда» ми хочемо об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному. Еней, Дідона, Зевс і Венера – ці герої з різними характерами ніби символізують розмаїте українське суспільство. Та, попри все, вони згуртовані і пливуть в одному човні, як і ми мусимо робити. 

Цього разу говоримо про бізнес на карантині: важливість корпоративної культури, кризовий менеджмент та правила виживання в українських і «ковідових» реаліях. Допомагатимуть нам такі фахівці: Валерія Гузема, підприємиця, засновниця ювелірного бренду Guzema jewelry, Наталія Чернишова, генеральна директорка Mars Україна та Ігор Ліскі, підприємець, голова наглядової ради «Ефективні інвестиції», засновник Українського Інституту Майбутнього. Модерує зустріч Олеся Жулинська, директорка зі зв’язку з громадськістю компанії Coca-Cola.

Трохи цікавинок із бесіди (в повному відео їх ще більше – обов’язково дивіться!):

  • Корпоративна культура, ділова репутація, соцвідповідальність у веденні справ – цінності, які допоможуть пережити карантин гідно. 
  • Тільки згуртована команда, що разом утворює такий собі «колективний мозок», може подолати будь-яку кризу.
  •  Нині – час приймати рішення, планувати, працювати надшвидко та драйвово, а якщо цього немає – треба себе «драйвити» і запалювати.
  • Готуватися до виходу з кризи треба просто зараз. Коли пандемія відступить – бізнес-суперники побіжать на швидкості SpaceX, і важливо не відстати від них. 

Докладніше про ці інсайти дивись у нашому новому відео!

І бонус: у відео постійно з’являються герої поеми «Енеїда» з дотепними коментарями. Гайда слухати фахівців і моторного Енея, який у сучасній версії поміняв корабель на гіроборд. І звичайно, чекайте на наші наступні матеріали.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Ілюстрації: Олександр Грехов

.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь