Спецпроєкти

Чілдрен кінофест 2020 відбудеться онлайн. Подробиці


VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цьогоріч відбудеться онлайн  з 29 травня по 7 червня.  Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних походів у кіно, залучати дітей до перегляду і створення кінофільмів.

Фільми програми можна буде подивитись безкоштовно на офіційному сайті фестивалю  www.childrenkinofest.com. Покази триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна буде у будь-який зручний час.

Фільм-ретроспектива та роботи фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів, які входять до складу позаконкурсної програми, будуть доступні для перегляду як спецподії за розкладом — протягом одного дня. Програму фестивалю буде оголошено в середині травня.

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для авдиторії від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі знайомитимуться з історією кінематографу: в попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр.
Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере авдиторія – після перегляду фільмів конкурсної програми глядачам запропонують оцінити свої враження.
Також у межах фестивалю вже вчетверте відбудеться Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначить журі українських кінематографістів – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу «Перші ластівки», актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця 6-го Чілдрен Кінофесту «Викрадена принцеса». Глядачам показу дитячих короткометражних фільмів також запропонують проголосувати онлайн та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» – автори найкращого фільму в цій категорії отримають 10 000 гривень.

Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь