Спецпроєкти

Зйомки спеціального випуску серіалу «Друзі» можуть відбутися наприкінці літа


Зйомки довгоочікуваного спеціального епізоду серіалу «Друзі»  припинили через пандемію. Компанія WarnerMedia Entertainment заявила, що планує закінчити випуск до кінця літа. Возз’єднання шести друзів спочатку було заплановано на 27 травня – в день запуску нового стрімінгового сервісу HBO Max.

«Спочатку ми думали, що відкладемо шоу максимум на місяць або два, а тепер здається, що це буде набагато довше. Ми плануємо все ж  зняти цей епізод до кінця літа. Ми щиро вважаємо, що нам потрібна велика і активна жива авдиторія, яка буде спостерігати за возз’єднанням цих шести хороших друзів, і ми не хотіли б знімати це шоу у форматі вебдзвінка із шістьма квадратами і людьми на тлі їх кухонь і спалень», – прокоментував представник Warner Media Боб Грінблатт.

У квітні акторський склад серіалу виставив на благодійний аукціон #AllInChallenge можливість потрапити на зйомки возз’єднання, що відбудуться у студії Warner Bros. Studio в каліфорнійському Бербанке. Переможець зможе взяти із собою на майданчик п’ятьох своїх друзів. Виручені кошти спрямують на допомогу сім’ям, які потрапили в складну фінансову ситуацію через COVID-19.

За даними видання The Wall Street Journal, компанія HBO Max виплатила WarnerMedia $ 425 мільйонів, щоб отримати права на зйомку і трансляцію продовження протягом 5 років.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь