Спецпроєкти

Gorillaz з нагоди 20-річчя гурту випустить альманах з коміксами та іграми


Британський віртуальний гурт Gorillaz з нагоди 20-річчя існування гурту випустить у жовтні книгу Gorillaz Almanac з ексклюзивними матеріалами.

На 120 сторінках видання The Gorillaz Almanac шанувальники колективу знайдуть і відомі, і раніше не опубліковані ілюстрації Джеймі Х’юлетта, творця образів музикантів, комікси за участю 2D, Мердока Ніккалса, Нудл і Рассела Хоббса,  ігри, пазли і спеціальні сюрпризи від інших артистів, які працювали з Gorillaz, а також CD-диск з піснями з першого сезону проєкту Song Machine.

«Альманах – це щорічник, в якому є корисна інформація, наприклад, прогнози погоди, вікторини, пазли та ігри. Колись такі видання продавали на шкільних книжкових ярмарках, але, впевнений, що інтернет убив цей концепт – збирати інформацію в одній великій книзі. Мені сподобалося в роботі над альманахом Gorillaz те, що віртуальний гурт перейшов у реальність за допомогою друкованого видання. Воно допомагає зануритися у світ гурту і разом з тим послухати чудову музику», – зазначив представник Z2 Comics Шрідхара Редді.

Книга побачить світ у видавництві Z2 Comics у жовтні. Зараз вже можна оформити попереднє замовлення.

The Gorillaz Almanac вийде у трьох версіях: стандарт (€ 27), делюкс (€ 95) і суперделюкс (€ 185). До кожної входить диск з першим сезоном нового проєкту гурту Song Machine.

На прохання одного з учасників гурту, Мердока, версію делюкс випустять накладом 6666 екземплярів. У неї входить також чотири артроботи і стікерпак з автографами всіх учасників Gorillaz.

Наклад версії суперделюкс – всього 200 примірників. Вона оформлена як твір мистецтва і продається в спеціальній упаковці, підписаній Х’юлеттом. Це видання вже все розкупили, попри те, що книгу поки можна тільки попередньо замовити.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь